Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   8350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Vízálló.

Chanel Stylo Yeux Tartós Szemceruza / noir intense 5000.-
Ár: 5000 , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 5000 , Eladó: tina30
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Ecser , fizetés: Személyes átvétel vagy postán maradó ajánlott
DodoSztmkls

2019. június 11.

Nemrég vettem egyet, feketében. Lerobbanthatatlan, frissen kenve szépen terül, nagyon jól lehet vele dolgozni. Én azt mondom megéri az árát, tartósabb mint bármi amit eddig próbáltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 2.

Lehet, hogy az egyes árnyalatok minőségben eltérőek, mindenesetre a választottam, a 909-es metáll-kék szín nagyon ragaszkodó. Ahogyan reggel felkerült, estig vigyázzban áll, meg sem moccan, és ebben nincs sok versenytársa.
Így aztán nincs is okom panaszra, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 2.

Így aztán nincs is okom panaszra, jár az öt csillag.

legallybrunette

2019. február 23.

Se nem szebb, se nem tartósabb, mint bármelyik olcsóbb ceruza, a nevet fizetjük meg. Az Espresso van nekem, szép sötétbarna, erős színű, de pl. ha nincsen jól kihegyezve (nagyon hamar eltompul a vége), nehéz vele vékonyabb vonalat húzni, neki kell készülni a használatának, vattapálcika, porpúderes ecset kell az eligazgatásához. Egyszer megvenni jó volt, meg hát az érzés, hogy CHANEL ceruza lapul a nesziben, az oké, de különben nagyon nem éri meg.

Friss: Én is úgy jártam, mint szeliger. Még volt kb. másfél centi az Espressoból, amikor kitört a tokból és leutazott a mosdóba. Chaneléknak át kellene gondolni ezt a ceruzát valahogy...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

szeliger

2019. január 20.

Most, hogy így visszanéztem, krémmániás pályafutásom tizenötödik véleménye volt, közel hat éve született és idejét látom átírni. Óvatosan fogalmaztam akkor és öt csillagot adtam ennek a ceruzának, mai fejemmel nézve nem ér annyit. Mégis újra és újra megveszem és a leggyakrabban használt ceruzám.
Jó termék, de nem csodaszer. Merthogy például egyáltalán nem tartós. Nekem a legtöbb szín szép lassan elmozdul, az alsó vízvonalról gyorsabban is eltűnik, mint kellene. Aztán a felső szemhéjra is rátapad ám, bár ez lehet, hogy szemforma függő. Meg ceruzafüggő is, mert van amelyik könnyebben elmozdul, van amelyik kevésbé, a színtől függően van amelyik tartósabb és színtől függ a keménység is, a minőség nem egyenletes. Szeretem benne a praktikusságát, én még soha nem hegyeztem egyiket sem, ahogy forgatom használat közben, mindig sikerül hegyet koptatnom neki. Szeretem a gyönyörűséges színárnyalatait, mert abban tényleg a topon van. Nem szeretem, hogy hajlamos összeszáradni és nem egy ceruzabél kiesett már a helyéről, éppen ezért a kupakkal felfelé tárolom őket egy üres gyertyásüvegben, így viszont nem látom az alsó részén lévő színkódot és állandóan keresgélnem kell köztük.
A legnagyobb csalódás a 20 Espresso volt, az szinte rögtön kiesett a helyéről, sírva is fakadtam, pedig parfümériában vásároltam és nem volt őskövület. A legnagyobb sztár pedig a 916 Perle de Lune, egy limitált kiadású ceruza, amiből hármat használtam el saját magam és ajándékba is vettem párat.
Tudni kell, hogy amikor a kitekerésből nem enged, akkor még kb. 1 cm hosszúságú ceruzabél van a műanyag tokban, ha ezt sikerül kibányászni, akkor még kb. három heti használatra elegendő mennyiség megmenthető. (Ez úgy van, hogy vagy kiesik addigra magától vagy egy kicsit rá kell segíteni.) Ilyenkor én egy papírdarabot szoktam begyömöszölni a tokba és arra ültetem rá a kiesett ceruzabelet, kicsit óvatosabban kell vele bánni, de ilyen drága anyagnál megéri jobban odafigyelni.
Saját tapasztalat, hogy a MAC ceruzái vagy az EL ceruzái tartósabbak, mégis valahogy azok csak ritkán kerülnek kosárba. A Chanel ceruzáinál jó üzleti stratégia a sok limitált szín, meglátni és belészeretni csak pillanatok kérdése. A minőség értékelésénél pedig erős jóindulattal tudok csak négy csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

magdolnakiss

2018. április 27.

Szerelem :-) Nekem vízvonalról (és máshonnan is) mindig eltűnik minden ceruza nagyon rövid idő alatt, ez viszont ott marad ahol kell.
Én főleg felső vizvonalba használom, de szempillatőbe is nagyon tartós. Mivel nem faragható kicsit nehezebb vele vékony vonalat huzni, de a tartóssága miatt ez megbocsátható :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

AKiss

2017. augusztus 18.

Nekem zöld volt és nagyon szerettem, ő volt az első vízálló szemceruzám, meg is dicsérték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

KuliKali

2017. július 27.

Szerintem nem tud többet pl. a Pupa multiplay szemcerkámnál. Szép,erősen pigmentált,nem túl krémes,erős fekete színe van. A tartóssága sem annyira extra,ahhoz képest hogy vízálló. Viszont nagyon szépen lehet vele dolgozni,bár a vízvonalat nem fedi szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Andita

2017. május 11.

Fekete színben vettem meg, igazából Bobbi Brown-t akartam, de azt én kis városomban nem lehet kapni (vagy csak én nem találtam, mindegy is). A Douglas-ben az eladó lány ajánlotta ezt, és mivel aznap elhatároztam, hogy veszek egy szemceruzát, nem jöhettem el üres kézzel a boltból. A kézfejemen olyan tartós volt, hogy pirosra vakartam, mire sikerült eltüntetnem, így reméltem, hogy jó boltot csináltam vele. És igen!!! A vízvonalamon szuper tartós, és nekem ez volt az elsődleges célom vele. Ma az egyik kolléganőmet annyira kiröhögtem, hogy potyogtak a könnyeim szó szerint, és még azt is kibírta! Semmi panda hatás. Az ára ugyan húzós, de végre egy olyan termék, amelyikkel bátran el lehet menni munkába/buliba/bárhova, és nem azon kell aggódnom, hogy az arcom melyik táján jár éppen a szemceruzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

orchidea8627

2017. március 25.

A legtartósabb szemceruzám. Espresso és Perle de Lune színekben van meg. Az előbbi egy szép mély sötétbarna, utóbbi egy fényes, apró csillámos szürkés-barnás taupe. Picit keményebb mint pl az EL DW ceruzája, de még kényelmes használni és ez bizony a nap végén is úgy néz ki mint amikor reggel feltettem, plusz hegyezni sem kell. Nálam ez a tuti, abszolút megéri a borsos árát, nálam újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

kakaska

2016. október 5.

Nekem az "espresso" nevű árnyalat van meg, gyönyörű, matt sötétbarna. Meglepően tartós, főleg a vízvonalon. A legjobb szemcerkám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate