Chanel

Ár:   8350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Vízálló.

Ár: 5000 ft , Eladó: Kata007
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvétel Bp en vagy előre utalas utan postazom

Tarzicia

2021. augusztus 13.

949 Blanc Graphique, 945 Blackwood, 10 Ébene
A Blanc Graphique-t az alsó vízvonalra használom, ugyanúgy, ahogy a MAC Technakohl Eye Liner-ből a Bisque-t.
Ez a Chanel nem csak tartósabb, de maga a szín is jobban tetszik, világosabb, majdnem fehér, jobban frissíti a tekintetem.
Az Ébene igazi szénfekete, a Blackwood pedig szolídabb, enyhén szürkés-barnás.
Mindhárom szín krémes, kitűnően pigmentált, öröm velük sminkelni. És ami ugyanilyen fontos, ez a formula tartós, vízálló, nem maszatolódik, nem vándorol el, a nap végén is ugyanott van, ahová reggel tettem. És teljesen mindegy, hogy kánikula van vagy zimankó. A vízvonalban is ugyanolyan jól működik, mint a szempillatőben vagy a szemhéjon. Szeretem, hogy nem kell hegyezni.
Nem tudok ódákat zengeni róluk, a lényeg, hogy most sem csalódtam a Chanel-ben. Ha bármelyik elfogy, gondolkodás nélkül újraveszem, esetleg más színt is kipróbálok, de nem kacsingatok más márka felé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 13.

949 Blanc Graphique, 945 Blackwood, 10 Ébene
Az Ébene igazi szénfekete, a Blackwood pedig szolídabb, enyhén szürkés-barnás.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. november 22.

Update: Természetesen elcsábultam, a 921 Pomme de Pin sötétbarna árnyalatra. Kellett ez nekem? Igenis!
De itt véget is ér is az ismerkedésünk, objektíven szemlélve, nem annyival jobb, mint amennyivel többe kerül és a gyors fogyása miatt inkább 4, mint 5, amit érdemel.

2019. július 19. Az egyik legjobb szemre való sminktermék, amit eddig használtam. Külön kiemelném, hogy még a 30+ fokot is kiválóan bírja!
Lehet, hogy az egyes árnyalatok minőségben eltérőek, mindenesetre a választottam, a 909-es metáll-kék szín nagyon ragaszkodó. Ahogyan reggel felkerült, estig vigyázzban áll, meg sem moccan, és ebben nincs sok versenytársa.
Viszont: nagyon hamar elfogyott:(... Még nem szántam rá magam a hogyan csalogassuk ki a végét manőverre.
Ennek ellenére sem zárom ki, hogy újból elcsábulok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 22.

Ennek ellenére sem zárom ki, hogy újból elcsábulok.

Vestara

2020. szeptember 2.

Nagyon szép intenzív színek vannak, krémes, de tartós, ami nagyon ritka párosítás! A Jungle green árnyalatot vettem, ami gyönyörűen irizál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

orchidea8627

2020. augusztus 12.

A legtartósabb szemceruzám. Espresso és Perle de Lune színekben van meg. Az előbbi egy szép mély sötétbarna, utóbbi egy fényes, apró csillámos szürkés-barnás taupe. Picit keményebb mint pl az EL DW ceruzája, de még kényelmes használni és ez bizony a nap végén is úgy néz ki mint amikor reggel feltettem, plusz hegyezni sem kell. Nálam ez a tuti, abszolút megéri a borsos árát, nálam újravevős. :)

UPDATE: szerelmem azóta is töretlen, már pár új szín is van a birtokomban, Mat Taupe, illetve Revelation színben.
A Mat Taupe igazán különleges középbarna, nem sok márkánál van ilyen szín, hétköznapokon most ezt használom a legtöbbet, sokkal lágyabb rajtam mint a sötétbarna Espresso. A Revelation pedig egy hideg középbarna, ugyanolyan gyönyörű, apró és irizáló mikorcsillámokkal mint amilyenek a Perle de Lune formulájában is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Alexandra87

2020. június 17.

Ebből a termékből egy fervent blue nevű árnyalatom van ami csodaszép kék színű. Nagyjából 1,5 éve van meg és még mindig szuper. Nyáron is simán fennmarad. Nekem simán 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Beiggi

2020. március 25.

A felső (olajos) szemhéjamra kerestem olyan ceruzát ami garantáltan nem mozdul el szemhéjalap nélkül. Sajnos nem jött össze, viszont a színét szeretem és az állaga is nagyon jó. Keresem hozzá a megfelelő szemhéj alapot, hogy tovább tudjam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

DodoSztmkls

2019. június 11.

Nemrég vettem egyet, feketében. Lerobbanthatatlan, frissen kenve szépen terül, nagyon jól lehet vele dolgozni. Én azt mondom megéri az árát, tartósabb mint bármi amit eddig próbáltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

szeliger

2019. január 20.

Most, hogy így visszanéztem, krémmániás pályafutásom tizenötödik véleménye volt, közel hat éve született és idejét látom átírni. Óvatosan fogalmaztam akkor és öt csillagot adtam ennek a ceruzának, mai fejemmel nézve nem ér annyit. Mégis újra és újra megveszem és a leggyakrabban használt ceruzám.
Jó termék, de nem csodaszer. Merthogy például egyáltalán nem tartós. Nekem a legtöbb szín szép lassan elmozdul, az alsó vízvonalról gyorsabban is eltűnik, mint kellene. Aztán a felső szemhéjra is rátapad ám, bár ez lehet, hogy szemforma függő. Meg ceruzafüggő is, mert van amelyik könnyebben elmozdul, van amelyik kevésbé, a színtől függően van amelyik tartósabb és színtől függ a keménység is, a minőség nem egyenletes. Szeretem benne a praktikusságát, én még soha nem hegyeztem egyiket sem, ahogy forgatom használat közben, mindig sikerül hegyet koptatnom neki. Szeretem a gyönyörűséges színárnyalatait, mert abban tényleg a topon van. Nem szeretem, hogy hajlamos összeszáradni és nem egy ceruzabél kiesett már a helyéről, éppen ezért a kupakkal felfelé tárolom őket egy üres gyertyásüvegben, így viszont nem látom az alsó részén lévő színkódot és állandóan keresgélnem kell köztük.
A legnagyobb csalódás a 20 Espresso volt, az szinte rögtön kiesett a helyéről, sírva is fakadtam, pedig parfümériában vásároltam és nem volt őskövület. A legnagyobb sztár pedig a 916 Perle de Lune, egy limitált kiadású ceruza, amiből hármat használtam el saját magam és ajándékba is vettem párat.
Tudni kell, hogy amikor a kitekerésből nem enged, akkor még kb. 1 cm hosszúságú ceruzabél van a műanyag tokban, ha ezt sikerül kibányászni, akkor még kb. három heti használatra elegendő mennyiség megmenthető. (Ez úgy van, hogy vagy kiesik addigra magától vagy egy kicsit rá kell segíteni.) Ilyenkor én egy papírdarabot szoktam begyömöszölni a tokba és arra ültetem rá a kiesett ceruzabelet, kicsit óvatosabban kell vele bánni, de ilyen drága anyagnál megéri jobban odafigyelni.
Saját tapasztalat, hogy a MAC ceruzái vagy az EL ceruzái tartósabbak, mégis valahogy azok csak ritkán kerülnek kosárba. A Chanel ceruzáinál jó üzleti stratégia a sok limitált szín, meglátni és belészeretni csak pillanatok kérdése. A minőség értékelésénél pedig erős jóindulattal tudok csak négy csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

magdolnakiss

2018. április 27.

Szerelem :-) Nekem vízvonalról (és máshonnan is) mindig eltűnik minden ceruza nagyon rövid idő alatt, ez viszont ott marad ahol kell.
Én főleg felső vizvonalba használom, de szempillatőbe is nagyon tartós. Mivel nem faragható kicsit nehezebb vele vékony vonalat huzni, de a tartóssága miatt ez megbocsátható :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

AKiss

2017. augusztus 18.

Nekem zöld volt és nagyon szerettem, ő volt az első vízálló szemceruzám, meg is dicsérték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate