Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. december 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

3 árnyalatban kapható:

• Rose Fusion -  luminous purple grey
  • Lame Rouge Noir - shimmering black red
  • Vamp - dark red and black (állandó szín)

szeliger

2015. december 11.

Rose Fusion. Amúgy is szeretem a Chanel lakkjait, talán az egyetlen gyártó, aki nem mozdult el a széles ecsetek irányába, a lakkjait továbbra is keskeny ecsetekkel hozza forgalomba. A koncepció itt sem változott, a keskeny ecsettel pontosan lehet dolgozni. A lakk nagyon szépen terül, buborékozást nem tapasztaltam, bár az ecsetvonás iránya felismerhető, de nem zavaró. Egy rétegben is jól fed és nagyon gyorsan szárad. Az egy réteg nálam két napig kitart, a második nap este azért már a körmök végénél kisebb kopás látszik. A nagyon egyszerű és gyors lakkozás miatt nekem ennyi belefér, inkább kétnaponta frissen lakkozok, így éjjel pihen a köröm. A metálfény miatt minden körömegyenetlenség jól látszik, erre oda kell figyelni. Szándékosan hagytam a végére a színének a dicséretét, mert nem tudom eleget dicsérni és nem is igazán tudom leírni. Egyszer aranylóan barnás, más fényben lilás rózsaszín, imádom. Hétköznapokon is jól használható, mégis egyedi és ünnepélyes alkalmakhoz is jól illik. Nem ruháztam be a sorozatban hozzá ajánlott fedőlakkra, teljes elégedettséggel helyettesítem az arany szemcséket egy Yves Rocher aranycsillámos lakkal vagy a Pupa aranyszálaival, de többnyire önmagában viselem. Nagyon örülök, hogy nem klasszikus piros vagy arany lakkal jött ki a karácsonyi kollekció, szerintem ezt most nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.