Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes alapanyagból.

Rita0126

2015. április 15.

A Classic volt meg először,azt nagyon szerettem. Szerintem enyhén vanília illata volt. Most a gyöngyházfényűt használom,igaz csak éjszakára,mert eléggé zavar hogy hidegre megkeményedik. De így nagyon szeretem,reggelre puhává varázsolja a számat. Az pedig hogy 100%-ban természetes alapanyagokból áll csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

Vanila

2014. november 2.

Gyógyszertárban kb 160Ft volt, így mind a 3 fajtából vettem.Az epresnek nagyon jó illata van az az igazi eperfagyi illat :) , a gyöngyházfényű pedig nagyon szép fényt ad a szájnak ezt szoktam használni ,ha nem akarom annyira hangsúlyozni a számat de mégis legyen rajta valami.A 3. pedig sima színtelen semmi extra , az illatát nem tudom mihez hasonlítani ,kellemes.Az állaguk kicsit folyósabb nekem tavaszra, melegebb időkre tökéletes elkenegetni.Hatásuk nem sok van, hidratálásba elég gyengusok , viszont a csomagolás nagyon bejön, kár hogy a termék már nem ennyire.Nem venném újra, talán csak a gyöngyházfényűt mert tényleg szép színt ad a szájnak.Összességében az ár , a jó illat , a szép szín , a csomagolás és az összetevők miatt 4*. Ennyi pénzért megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

shadow06

2014. szeptember 5.

200 ft-ért vettem a Goods Marketben gyorsan, mert kellett valami.. az illata nagyon finom epres, tetszik hogy csak természetes összetevőket tartalmaz.. állagra kicsit kemény, de hamar felmelegszik és puhul, sőt olyannyira hogy néha már zavar a számon.. kint a hidegben pedig megkeményedik a számon :D érdekes, de elmegy egynek :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Kata lizator

2014. június 26.

Én most a gyöngyházfényűt használom éjszakára, és nekem nagyon tetszik. Az meg főleg, hogy az első összetevője shea vaj.
Kicsit kemény egyébként az állaga, de nem zavar.
Szépen hidratálja az ajkam, és olcsó. (170 Ft-ért Tezsóban vettem.) Bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Kicsit kemény egyébként az állaga, de nem zavar.
Szépen hidratálja az ajkam, és olcsó. (170 Ft-ért Tezsóban vettem.) Bejövős.

Gittab88

2014. május 26.

Ma vettem a Magneticben, 199 Ft volt, a márka kézkrémjeit szeretem, úgy hogy kipróbálom ezt is, mániákus ajakápolós vagyok, van a munkahelyemen, a kocsimban, a táskámban, kabát zsebeimben, és az ágyam mellett is, mert még éjjel is ha felébredek, már kenem is, azt hiszem függő lettem, nem tudnék vissza aludni anélkül, hogy be ne kenném. Egy hét teszt után írom a véleményt :) .

05.26.: megvolt a tesztelés, nagyon meg vagyok elégedve, tovább érzem a hatását, mint az eddig használt ajakápolóknak, 200Ft-ért szuper, be is raktárazok belőle, imádom :) ! Az íze először picit fura volt, de már hozzá szoktam, plusz érv mellette a 100% természetes összetevői. Azt hiszem ideje kipróbálni a többi Charlotte terméket is :) !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate