Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Lábápolók

trudie

2012. december 21.

Véletlenül vettem meg, amikor sarokpuhító krémet kerestem, de elhasználtam. Szerintem felesleges termék, sima tusfürdőt szoktam rakni a vízbe, amikor lábat ápolok, de amúgy kellemes illata van, nem habzik és van valamennyi puhító hatása, így összességében nem rossz cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone