Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők

Cashmere illatú bőrápoló tusfürdő

Gyengéden ápolja a bőrt, nem szárít, kellemes illata hosszú ideig érezhető. A selyemproteinnek köszönhetően segít megőrizni a bőr természetes nedvességtartalmát, védi a külső hámréteget. Használatától a bőr bársonyos tapintású és finoman fénylő lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

EngelWhite

2020. augusztus 25.

Teljesen átlagos, ugyanakkor kellemes illat zuhanyzás közben, viszont sajnos nem maradandó. Jó fél óra után már nem is éreztem az illatát, amit sajnálok. Az állaga krémes, gyorsan habzó, jól tisztít. Az illattartóssága miatt vonnék le csillagot tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.