Chat D'or

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: novembermesi, Módosítva: 2014. július 8.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 980 Ft

Bruno Banani Woman parfüm utánzat

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Összetevők: narancs, borostyán, vízililiom, frézia, musk, barack, vanília

Ár: 1 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Frufru3

2020. november 5.

Megint úgy botlottam bele egy jó illatba, hogy nem is készültem rá :). Korábban egy ismerősömön éreztem meg az eredeti BB-t és azt hittem Chanel Mademoiselle-t hord 😅. Nagyon kellemes nőies illat volt kívülről.
Ezt minap megláttam és eszembe jutott, hogy annak az utánzata, nagyon tetszett hogy a kupakból is rendesen éreztem az illatát, szóval erőteljes, elég tartós illat! Magamra is fújtam, a kezdet nem tetszett, de utána olyan volt, mintha a Mademoiselle-t összegyúrták volna a La vie est bell-lel. Picit, édes, de így őszre-télre azt hiszem elfogadnám. Tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Adrienn1024

2019. október 24.

Nagyon jó kis nyári/tavaszi illat, remekül hozza az eredetit.Valóban nem annyira tartós, de ennyi pénzért..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Albertina

2018. március 19.

Tartós, az eredetire nagyon hasonlító parfüm, fillérekért. Az ára nem a minőségét tükrözi, igazán megéri a pénzét. :) Kifinomult, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Erika80

2017. április 20.

Tip-top kis nőcis illat. Finoman keveredik a gyümi és a virág illat. Remek kis parfüm. :) Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

szabo123

2016. augusztus 30.

Én azért vettem mert az eredetit túl drágának találtam..:D nagyon nagyon hasonló az illatuk.Tart is...persze nem egész nap.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

hollieme

2016. március 2.

először ezt az parfümöt vettem meg, majd "véletlenül" az eredetit megkaptam ajándékba. tényleg hasonlít az eredetire, ennek is nagyon kellemes az illata, én kifejezetten szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

novembermesi

2014. június 29.

2 éve kaptam a páromtól ajándékba, először nem ismertem, hogy ez egy igen márkás parfümnek a másolata. De egyszerűen imádtam és a párom is. :) Rettentően hasonlít az eredetire, újra is vásároltam. Azonban sztem azóta változtattak az összetevőin mert már hosszú használati idő után nem olyan intenzív az illata mint régen. De azért próbáljátok ki mert nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.