Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Christina Aguilera parfüm utánzata.

• Kiadás éve: 2007
  • Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
  • Összetétel: szilva, barack, jázmin, liliom, gyöngyvirág

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2016. december 20.

2014 március: Vegyes érzelmekkel viseltetem eme parfüm iránt. Az én bőrömről nem tűnik el oly gyorsan, de nem is egy elvarázsolós, hiperszuper illat. Számomra legalábbis. Úgy gondolom, még párszor próbálkozom vele, de ha nem kedvelem meg jobban, továbbadom.

Update: Elég jó utánzat. Még mindig nem a kedvenc illatom, de nem is húzom nagyon le, mert rossznak sem mondható egyáltalán. Egy mindennapos használatra való illat és ha az árát is figyelembe vesszük bizony lehet ezt fújkálni rendesen, ha valaki esetleg kifogásolná a tartósságát. :) Az elsőt továbbadtam, majd nem rég ismét beszereztem egyet. :) Egy-egy nap jól esik fújni belőle, még ha nem is egy különlegesség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Anitamakeup

2016. február 1.

Egy nem túl közeli bnőmtől kaptam egy ilyet ajándékba. Megmondom őszíntén nem örültem neki, mert eredeti parfümöket használok, és ha valamiben hát ebben hárklis vagyok. Mindegy megszaglásztam, abszolút hasonlít az illat az eredetijére, de amint kifújsz egyet már el is illant, kb 1 percig érezhető.
se bőrön, se ruhán sehol sem tart.
Egy ilyen dolog akkor teljesen pénzkidobás, nem ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

se bőrön, se ruhán sehol sem tart.
Egy ilyen dolog akkor teljesen pénzkidobás, nem ?

suxxx94

2014. március 10.

Isteni illata van,de miután kifújom már el is tűnik...ezért pénzt adni nem érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Dinuska

2014. január 5.

Nem rossz, kellemes illata van egy idő után, de ez sem tartós! Többet ebből nem vennék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

cslb

2013. október 5.

Nekem nem ilyen üvegcsében van meg, de a csomagolása ugyanez. Először nagyon kellemes volt az illata, rögtön meg is vettem a helyi fodrászkellékesben, majd kb. a 3. használatnál egyre kellemetlenebb lett. Nagyon tömény, erőszakos illat.. odaadtam édesanyámnak hátha neki jobban beválik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.