Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Dolce & Gabbana Pour Homme jellegű illat.

Illatcsalád: aromás-fougere

Illatösszetevők: bergamot, mandarin, narancs, neroli, citrom, levendula, zsálya, terragon,
kardamom, fekete bors, szantálfa, cédrus, tonkabab, pézsma, dohány, írisz, cumarin

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Pokolian szintetikus, de mivel már (manapság) az eredeti is az (csak sokkal több pénzért), aki szereti, nem hibázik vele nagyot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Watcher

2014. október 8.

Nagyon jó kis illat, én is megvásároltam D&G pótlékként, sajnos az árából adódóan nem igazán tart sokáig az illatmámor, de ez lehet, hogy a bőröm sajátossága miatt van így. Valószínűleg ez az idő kitolható, ha valaki kombinálja az after shave-el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 8.

Joe38

2013. december 12.

Megmondom őszintén tetszik a D&G - PH!De sokallom az árát..........Egy kis utána olvasással és körül nézéssel sikerült rátalálnom erre az utánzatra és nagyon örültem neki!
Ebből a márkából létezik EDT, ill.szettben AS és DEZODOR is!Nem biztos ,hogy ez a legjobb utánzat a sok közül ,de én nagyon közelinek érzem az eredetihez és külön tetszik, hogy 3 féle illatszert is lehet használni egyszerre belőle,ami tartósságban kitart akár egy egész napon át!!
Nálam ez egy Jolly Joker illat ,amit akkor használok ha nincs ötletem vagy csak nem tudom eldönteni mit fújjak magamra.........Ez mindig bejön!Mindenhová illik,nem túl kevés ,nem túl sok,
de határozottan jelen van és megmutatja magát!Nekem eddig csak jó tapasztalatom volt és van vele,úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom!A 4 csillagot csak azért kapja ,mert tiszteletem jeléül az 5.*-ot az eredeti D&G kapja (pedig ez az illat is megérdemelné ,de akkor mi különböztetné meg az eredetit az utánzattól?)Egy biztos!Egyszer megveszem majd az eredetit is,
de addig is kell egy JJ ,ami mindent visz és mindenhová passzol!Ez pedig a Dolce Gambler.........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance