Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Lacoste Pour Femme utánzata

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

RyahOneY

2017. október 29.

Már nem emlékszem, hogy vettem vagy kaptam valakitől (utóbbi sanszosabb), mindenesetre mikor elkezdtem használni, fogalmam sem volt róla, hogy ez egy utánzat-parfüm. Ajándékdobozban volt összecsomagolva egy parfüm és egy 75 ml-s testpermet. A parfüm verziót nem túlságosan szerettem, túl intenzív, tömény volt az illata. A testpermet viszont pont ideális, és nem mellesleg tartós is. :) Kedvencem nem volt, de azért szívesen fújkáltam el. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Matilda

2015. augusztus 6.

Tényleg nagyon jó utánzat, bár nem egy Pour Femme. Én 600-700 Ft-ért vettem a 30ml-t, de csak egyszer használtam, inkább az igazi. Amúgy én felettébb viccesnek találom ezt az elnevezést meg a gyíkot, mindig megmosolyogtat mikor ránézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Maniac

2013. augusztus 25.

Fú te jó ég, egyszer bereppent a családba ő, valamilyen ajándékozás alkalmával. Bár ne tette volna, próbálta anyum is, én is. Ment a wc-be, hát csak fújkáljuk el, de aztán végül elajándékoztuk...
Kegyetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Kegyetlen

karakumsivatag

2013. május 8.

Nagyon finom illat, nagyon jó utánzat. A La Rive utánzatánál sokkal jobban tetszik, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.