Chat D'or

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2016. május 31.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Naomi Campbell Sunset parfüm utánzata.

adrica

2016. május 18.

Utánzatokhoz képest nagyon jó!
Egészen jól eltalálták az eredeti illatot. Nagyon sokáig érezhető.
Ide másolom amit az eredeti illatról gondolok:
Édes-krémes-mézes-mázos. Annyira édes, hogy beleszédülsz. Az egyik nagyon kedves kolléganőm használta, amikor iskolába dolgoztam. Igazi mosolygós, bájos, középkorú, mindig csinos, de az alakja nem tökéletes, és még is gyönyörű. Lehetett tudni, hogy ma már itt van, mert a felső emeleten a kis tanáriban már ott volt az illata. Mintha a nivea illatát megsokszorozták volna, tettek bele napsugárt, jó sok örömöt, egy kacsintást és egy csavart is citrom, vagy valami savanyú képében. De ezt mind addig gyúrták, míg nem érzel ki egyenként semmit, csak egy nagyon érdekes édes illatot. Nagyon különleges ez. Ahogy látom, inkább ici-pici a tábora akik szeretik, de szerintem ez a megfelelő személyen nagyon ott tud lenni, ahogy a fent említett kolléganőmhöz hozzátesz és kiegészíti, sőt, ő nincs, nem is létezik enélkül. Hiányozna is róla. Gondolkodtam, hogy beszerzek egy kis példánnyal, sőt már utánzatban is láttam és az még inkább vonzott. Én is csak ritkán venném elő. Még egy kicsit érlelődik a személyiségem, és ez igen erős parfümre sikeredett. Nem tudom, hogy nálam hogy viselkedne. Rám telepedne és elnyomna, végül legyőzne, vaaagy ép felemelne, kiemelne a tömegből és jókedvűre varázsolna. Megértem az alábbi hozzászólókat is. Nagyon édesre sikeredett, ami majdnem hogy olyan nagyon, mint amikor nyáron az ember kifekszik napozni, és lám-lám megégett. Úgy hogy csak óvatosan ezzel a parfümmel, mert odapirít, ha nem jó kezekbe és mennyiségbe kerül. Talán a neve is tükrözi sunset. (napnyugta). De nem mindegy, hogy milyen évszakban. Ez bizony egy fülledt nyáriról mesél, aminek a sugarai nem hogy még mindig nagyon melegít, hanem tüzes. Még is én inkább talán hűvösebb időben használnám amikor arra a bizonyos Napra szükségünk van. Talán bele csalhatunk egy jó adag melegséget a legnagyobb hidegekbe. Tartósnak biztos, hogy az. Az, hogy személyiség függő, nem a parfüm hibája. Szerintem ez egy jó kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Utánzatokhoz képest nagyon jó!
Egészen jól eltalálták az eredeti illatot. Nagyon sokáig érezhető.
Ide másolom amit az eredeti illatról gondolok: