Chatier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2016. október 20.

Dolce Gabbana The One utánzat.

Csirip74

2017. november 29.

Szerintem ez nagyon jó utánzat! Több hete használom már, sokan megdícsérték, és másolat létére nagyon tartós rajtam. Az eredetivel szinte teljesen megegyezik. Nagyon klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

adrica

2016. október 12.

Nagyon jó utánzat! Adja erősen az eredeti illatot, és nagyon tartós is. Az előbb meghökkentettem vele a munkahelyemet :) Csak néztek szét, hogy honnan ez a nem is tudom, húsvét??? illat. :) Hát igen, az eleje nem kicsit erős, de aztán lecsendesül és akkor az igazi. Addig meg ki kell bírni :) ÁÁÁ, kettőt fújtam, egy is elég lett volna :) Attól függetlenül nekem 5-ös, mert szeretem benne azt a meleg vaníliát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.