Chatler

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. június 7.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1990

Christian Dior Dune parfüm utánzat.

Ár: 1990 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Adrienn1024

2019. május 27.

Nem ismerem az eredetit, de ennek nagyon kellemes illata van.Felfújáskor nekem kicsit maszkulin (púderes arcszesz némi mentollal/ánizzsal?:-)), de 10-15 perc múlva már virág és fűszer is illatokat érzek, leszáradáskor pedig ismét előjön a púderesség. Végig van egy kis édes illata is, de nem sziruposan.És valóban, lehetne kicsit tartósabb:-(Összességében, aki különleges illatra vágyik, annak bátran ajánlom:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Verus1970

2018. február 19.

Az illata pont mint az eredetinek, csak nem túl tartós, viszont nagyon-nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

karakumsivatag

2017. augusztus 1.

Tényleg jó koppintás, de mivel van belőle eredetim is, ezért én maradok Dioréknál. Lehetne picit tartósabb, de az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

HuAnita

2017. május 25.

Megszimatoltam az eredetit is és megszólalásig hasonlít. Tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Megszimatoltam az eredetit is és megszólalásig hasonlít. Tartóssága nagyon jó.