Chatler

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Patrisa16, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   2000 Ft

A Dior Dolce Vita parfüm utánzata

FÚJÓS - Dior Dolce Vita dupe - Chatler Vito For Woman EDT
Ár: 10 ml - 1.100 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra
Erika80

2019. augusztus 20.

Első benyomásra én savanykásnak, furcsának érzem. Egyébként citrusos, édeskés, leheletnyit balzsamos kompozíció. Határozottan érdekes illata van. Kifújás utáni pillanatokban jobban kiérzik pár illatjegy, mint pl. a fahéj is vagy a grapefruit, de jól összhangban van az összes többivel, a virágokkal, a cédrussal, kókusszal és a többivel. Véleményem szerint kb. 5-10 perc után formálódik ki a kellemes illata. Egyáltalán nem tolakodó, szépen megbújik a bőrön, viszont ott azért ki is tart pár órát. Kellemes.. kellemes.. valamiért mégsem vált annyira kedvelt illattá számomra, de attól még maga a parfüm elismerésre méltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Adrienn1024

2019. május 27.

Vele is úgy vagyok mint a Chatler féle Dune utánzattal. Első szaglásra/fújásra eléggé maszkulin nekem.Citrusos, mentolos (pedig az nincs is benne), illetve ami nekem újdonság a kardamom. Nem emlékszem hogy éreztem valaha parfümben.Pár perc után megmutatja magát a fahéj is. Azt gondoltam jó lesz téli illatnak mivel az eredeti keleti-fás típus, de be kell látnom, melegebb napon és nem zárt irodában:-) sokkal különlegesebb, mint hűvösebb, esős időben. Összességében tetszik, nem egy tucatillat, nem jön veled szembe az biztos:-)Tartósságával sincs gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Verona5

2018. szeptember 4.

A kis Don Vito maffiózó nagyon jól sikerül utánzata a Dior Dolce Vita parfümnek! ;). Teszteltem mind a kettőt egyszerre, a fejillatokban az eredei persze kifinomultabb, de a szívillatokban és a leszáradásban megtévesztő a hasonlóság a kettő között! Az utánzatokhoz híven kevésbé tartós, de amennyit ezt a boldogságos virágözönt viselem, számomra újrafújkálva is nagyon megéri! Bőrre fújva nagyon enyhén olajos hatású, ezért nem ajánlom ruhára fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Patrisa16

2018. január 22.

Kellemes, finom illat, hasonlít az eredetire. Viszonylag tartós. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.