Cheers Caribbean Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti gyorsbarnító krém, kókusz és golgotavirág illatú

Ez a krém azzal hódítja meg a szívedet hogy hihetetlenül gyorsan éred el az aranybarna színt és kiemelkedő bőrápoló hatást tapasztalsz. Szépen lebarnult és jól ápolt tested mindenki pulzusát felgyorsítja, anélkül, hogy tudnád! Nem is olyan meglepő, hiszen Heart Breaker bronzosító természetes barnító kivonatot tartalmaz, amely mélyebben barnítja bőrödet.

Kiszerelés: 15 ml-es tasakos, vagy 250 ml