Cheers Caribbean Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti gyorsbarnító bronzosító krém, vanília illatú

Kétszeres természetes bronzosító hatású szoláriumozás előtti krém. Próbáld ki azonnal! Biztos lehetsz benne, hogy ezután csak ezt fogod használni! A természetes kivonatoknak és az exkluzív bio-barnulásnak köszönhetően tökéletes eredményt biztosít bőrének. A DHA-tartalma révén bőre tökéletesen mély és tartós barna színt fog elérni.

szunde

2016. július 25.

Kérek minden szolikrémet használót, hogy segítsen megtalálni ennek a krémnek az utódját!!!!!!! Sajnos már nem gyártják... Nem tudom felfogni miért...
Pedig az illata leírhatatlanul finom volt. Első szippantáskor az jutott eszembe, hogy mindennap testápolóként fogom használni, mert ilyen illatot akarok árasztani. Ha valaki használt valaha ilyet és tud hasonlót a mostani piacon, kérem ossza meg tapasztalatait. Köszönöm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.