Chevignon

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2016. november 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-friss

Illatjegyei: virginiai cédrus,szantálfa,ózon,mandarin,fás jegyek,bors,bergamot

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

her6

2021. február 8.

Nagyon jó karakteres friss citrusos illat. Kevésbé tartós mint drágább társai, de kifogástalan nyári illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Krisztiiii

2020. július 16.

Bárhol megérzem valakin, azonnal felismerem ezt az illatot. Ha ismerősön érzem meg, oda megyek hozzá közelebb és szagolgatom hogy ,,úristen, chevignon-od van"🤣 így bele gondolva a fiatalkori szerelmem használta, lehet ezért ez a rajongás 🙊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

An90

2019. június 24.

Párom egyik kedvenc parfümje, én is hamar megszerettem rajta. A mai napig ott van a polcán állandó illatként. Friss, kellemes, férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

szilva82

2018. október 19.

Egyszer nagyon szerelmes voltam egy nem éppen független férfiba...ő volt a FÉRFI.
Őszülő halánték, baba kék ing, csipkelődő magázódás,okos, szellemes, vicces, ironikus, nyomokban cinikus,azaz az esetem....évekig az életem része volt, szerelmek jöttek-mentek....ő maradt...néha eltűnt, de mindig előkerült.
Szóval ez az Ő illata.
És szívemnek kedves.
Csókollak Zsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Szóval ez az Ő illata.
És szívemnek kedves.
Csókollak Zsolt.

ilke

2018. január 11.

Szerintem én a páromba az illata miatt szerettem bele, ezt a parfümöt használta. :) És szerencsére a mai napig ezt veszi. Hozzá nagyon illik. Nagyon friss, férfias illat. Nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

majoreszternora90

2017. április 23.

Amikor megláttam a lusták parfümje kifejezést, először azt hittem, arra vonatkozik, hogy akik lusták karácsonyi ajándék után koslatni, azoknak tök jó, mert nem lehet nagyon melléfogni vele. Ugyanis én is jártam így, egy rokonnak vettem ajándékba. Úgy rémlett, hogy láttam nála ezt a parfümöt, tehát nem lesz neki újdonság. Azért persze megszagoltam, és úgy vettem meg. Felejthető kreáció, nekem most nem is sikerül magam elé idézni. Kellemes, férfias átlagillatra emlékszem, korrektül összerakva, egyáltalán nem gagyi hatású, olyan, mint a jobban sikerült celebparfümök a drogériákban a női részen (amik hamar eltűnnek, mert kivonják, vagy sosem kapni, mert mindig elkapkodják). De igaz, ami igaz, nem az a bugyiszaggató illat...

Azért, amikor a rokon kis idő múlva átváltott Diorra, megdicsértem. :P :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Azért, amikor a rokon kis idő múlva átváltott Diorra, megdicsértem. :P :D

pomme

2017. április 9.

Szerintem is hülyeség a "lusták parfümje" kategória. Nem tudnám túl sok emberen elképzelni ezt az illatot, de aki használja, hozzá tökéletesen illik. Én inkább a kísérletezős kölyköktől kaptam anno agyvérzést, akik magukra fújták 16 évesen a nagypapiknak gyártott dohányos-édes-orientális parfümöket, csak mert egy menő divatház adta ki (30 éve kb :D). Szerintem fontosabb az illat, mint a márka, de valószínűleg a normálisabb férfiak is mind így vannak ezzel. Ez egy friss, picit édeskés illat, valahol a kettő között. Fiatalos, de igazából 55-60 éves korig akárkin el tudnám képzelni, aki modern gondolkodású és halad a korral. Én kifejezetten értékelem az olyan férfiakat, akik a saját ízlésük alapján választanak parfümöt, nem pedig valami béna reklám miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Kingucii

2016. április 19.

Barátom ezt használta,amikor megismerkedtünk. Nagyon finom,kellemes illata van. Csak ezt a parfümöt szeretem rajta. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

ciccenet

2014. augusztus 11.

Szerintem ez egy nagyon komoly erotikával bíró parfüm... El lett találva !
Jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Szerintem ez egy nagyon komoly erotikával bíró parfüm... El lett találva !
Jár az 5 pont.

hulcsi

2014. február 12.

a férjem ezt használta amikor megismerkedtünk, így jó emlékek fűznek hozzá. De az emlékeken felül is tetszik. Neki nagyon jól áll, friss és tartós illat.Gyorsan rendelek is egyet Valentin napra, olyan régen használtuk már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 12.