Chevignon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyei:bergamot,kumquat-koktélnarancs,mogyoró,kardamom,fás jegyek,jázmin,tengervíz,ámbra,kasmírfa,tonkabab

Audry1

2019. szeptember 17.

Kicsit a One Million illathoz tudom hasonlítani, páromnak vettem ünnepek alkalmából, de mindketten nagyon imádjuk! :) Fűszeresebb, férfias illata van, szerintem bármilyen eseményen vagy akár a hétköznapokban is megállja a helyét. Nem olyan tartós sajnos, mint a Police illat, de ár/érték arányban szerintem még mindig nem rossz! Részemről 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Zildinyo

2016. május 11.

Egy szó: isteni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Egy szó: isteni! :)

ritusss90

2015. április 11.

Parom kedvenc illata evek ota. Enis nagyon szeretem. Kellemes az illata. Nem tul vad.. Egy egesz napon at erezni az illatot. Ara elfogadhato. Orok eletu lesz nalunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

pillepocok

2014. június 5.

Nagyon nagyon finom illat! Tényleg kicsit unisex, simán használnám én is, de inkább Rajta szaglászom. :) Annyira bújós, meleg, édes, szexi illat... jaj, teljesen elveszi az eszem, ha megérzem. Tartós, elég belőle egy fújás, és hosszú órákig érezni. Sőt, még sokkal később is még aljasul ott bújkál a bőrön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Hunreeth

2014. március 18.

Régen használtam, jó az illata, viszont nincs meg az a "must have" érzés. 2db 50 ml-es üveggel használtam el belőle, elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Rainy

2014. január 16.

Ez egy érdekes illat... Mikor megszagoltam nem tetszett de minél többször éreztem annál jobban jött a "kell" érzés :D még mindig nem vettem belőle, de el tudnék viselni egy üveggel a polcomon :) brandet használok vagy 7 éve, azzal kezdtem a parfümös pályát, de ez az illat is meggyőzött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Málni

2013. május 5.

Szerintem is mehet az unisexek közé, hasonló a diesel fuel for life-hoz, mogyorós citusos vaníliás, csak sokkal kedvezőbb áron kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Macska

2012. november 7.

Nekem ez is unisex illatnak tűnik, az én bőrömön édeskés pörköltcukros illata van :)
Kellemes, meleg odabújós illat...ősszel tudom elképzelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

Kellemes, meleg odabújós illat...ősszel tudom elképzelni :)

boxa

2012. július 18.

Páromnak vettem, nagyon pasis az illata és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Páromnak vettem, nagyon pasis az illata és nagyon tartós is.