Chica Y Chico

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2022. január 10.

Ár:   $9

A matt púder szabályozza a kifényesedést, korrigálja a bőrpírt és az egyenetlen arcszínt, finomítja a pórusokat és lágy fényt ad.

Rózsaszín és mentazöld színekben kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

viragi

2021. december 29.

Én a zöld verzióját próbáltam és újravevős! A zöld szín jól ellensúlyozza a pirosságot, de egyébként színtelen volt felvíve. Szépen mattított, nem volt illata, bár az összetevő tartalmaz illatosítót. A tégelyben található koronggal vittem fel. Nem irritált, nem okozott pattanásokat, egy baja volt, hogy gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 29.