Best of Beauty 2019

Chicco

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Rossmann, babaáruházak
Kategória:   Egyéb

Tartósítószer mentes babaolaj. Rugalmassá és bársonyossá teszi a bőrt a rizskorpa olajos formuláinak köszönhetően. Javasolt a koszmó kíméletes eltávolításához is. Könnyen felszívódik.

Titanilla10

2019. április 8.

A bőrére még nem használtuk de koszmóra bevált.Bemasszíroztam fürcsi előtt a kis fejébe 15percig hagytam hatni aztán lemostuk fürcsi közbe.Ahogy nézem koszmó kevesebb lett tehát elsőre ne várjunk csodát de szerintem 2-3alkalom és eltűnik.Illata nagyon finom púderes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

despoina

2015. augusztus 21.

Utóbbi időben testolajat kerestem... Legelső kiszemeltem a Clarins Tonic olaja volt, de a kicsi kiszerelés és a magas ára tartott vissza leginkább. A francia cég termékeit évek óta használom és megvagyok velük elégedve maximálisan, de nagyon elszálltak ez alkalommal. 50 eurót elkérni 100 ml. parfümmel telenyomott mogyoróolajért már pofátlanság...
Következő esélyes a VICHY NUTRIEXTRA HUILE EXTRAORDINAIRE testolaja volt, amit korábban már használtam és véleményeztem itt a krémmánián. Ő is 14 euró üvegenként ami picit sok nekem mindennapos használata mellett.
Míg ma a hipermarketben rá nem találtam erre a Chicco babaolajra. 3.5 euróért kapok 200 ml. sőt ez babakozmetikum (utóbbi kezdek áttérni rájuk mert jobb minőségűek és kevésbé ártalmasak mint a felnőtteknek szántak). Elsőre nem tudtam hogy a rizskorpa olaj mennyire is jó, esetleg komedogén ezért délben ott hagytam a polcon de miután lecheckoltam itt visszamentem érte.
Nagyon kellemes púderes-babaillata van, nagyon kevés kell belőle vizes bőrőn használva és gyorsan beszivódik. Nem ragad, az illata diszkréten megmarad és jól hidratál. Nem értem miért Magyarországon 1900 forint, mert nálunk csak 3.5 euró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate