Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. július 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml

Szívillat: rózsabimbó, cseresznyevirág

Alapillat: rizspor

Regi88

2020. március 1.

Van benne valami különleges, nagyon szeretem!
Azt gondolom, hogy igazán nőies illat, és a tartósságával, a " hatósugarával" sincsen probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Van benne valami különleges, nagyon szeretem!

Zsann

2019. december 29.

Virágos, vidám illat. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Virágos, vidám illat. Tartós is.

kék lány

2019. december 21.

Ez az illat ugyanolyan, mint a Chloé EDP, csak SOKKAL-SOKKAL szúrósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Ez az illat ugyanolyan, mint a Chloé EDP, csak SOKKAL-SOKKAL szúrósabb!

missy89

2019. november 29.

Először nagyon tetszett, de sajnos pár óra után az én bőrömön szúrós/cseresznyés illatúvá válik, az meg már nem jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

nyarigabi

2019. március 4.

Az edp-hez hasonló illatvilág, de frissebb, élesebb, van benne valami szokatlan is. Igazi tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Csilluci

2018. szeptember 15.

Aktuális kedvenc😀. Viszem magammal mindenhova, hogy fel tudjam frissíteni magam napközben is. Imádom az illatát már az üvegben is, de máson pl. nem találtam különlegesnek. Rajtam viszont tökéletes az összhang vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Timi27

2018. július 31.

Egy virágos, friss, tisztaságillat, picit citromos, hűsítő.
nagy melegben is szuper, sokan dícsérték rajtam, de nekem annyira nem tetszik magamon.. ha vki szeretné, van jelenleg egy eladó üvegem, alig hiányzik belőle pár fújás.. próbálkoztam vele, de nem sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Egy virágos, friss, tisztaságillat, picit citromos, hűsítő.

Augmentin

2018. május 18.

Imádat. A legjobb. Minden cseppje kincset ér. Egész napos friss tiszta illat.
Teljesen függő lettem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

Imádat. A legjobb. Minden cseppje kincset ér. Egész napos friss tiszta illat.
Teljesen függő lettem tőle.

clevergirl

2017. január 7.

Első kifújáskor citrusos, gyömbéres, frissítő, enyhén rózsás illat leng körbe. Leszáradáskor rajtam kellemesen édeskés, púderesen cseresznyés. Lehetne ez az illat egy hétköznapi citrusos parfüm, de attól púderesebb-virágosabb. Lehetne egy felejthető tucat illat, de attól mélyebb elegánsabb, elittebb, mintsem a rohanós napokba süllyedjen. Mikor talán már tudod mit érzel, vált egyet, s másik oldalát mutatja meg neked. Kifinomult, elegáns, rafinált, kiismerhetetlen, mint egy igazi nő! Köszi Chloé, meg van az alkalmi elegáns parfümöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

biusjj

2016. december 6.

Nagyon finom, friss virágos illat. Inkább tavasszal tudom elképzelni, de semmiképp sem magamon. A tartósságával sincs semmi probléma, reggel felfújtam és este még ott volt. Persze elhasználni elfogom, de újravenni biztos, hogy nem. Nagyon egyszerű, és tiszta illat. Nem tudok jegyeket mondani, hogy én ezt meg ezt érzem ki belőle :/ simán csak virágos. Ja és emlékszem mikor elsőre fújtam fel, este meg mentem fürödni megcsapott egy "idegen nő illat" kerestem honnan jöhet, de magamon éreztem, és rájöttem, hogy Cholé az "idegen nő".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.