Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. július 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml

Szívillat: rózsabimbó, cseresznyevirág

Alapillat: rizspor

Koliboli

2019. május 24.

Csodás, nagyon szeretem, annyira, hogy mindenkinek ezt ajándékozom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Csodás, nagyon szeretem, annyira, hogy mindenkinek ezt ajándékozom.

nyarigabi

2019. március 4.

Az edp-hez hasonló illatvilág, de frissebb, élesebb, van benne valami szokatlan is. Igazi tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Csilluci

2018. szeptember 15.

Aktuális kedvenc😀. Viszem magammal mindenhova, hogy fel tudjam frissíteni magam napközben is. Imádom az illatát már az üvegben is, de máson pl. nem találtam különlegesnek. Rajtam viszont tökéletes az összhang vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Timi27

2018. július 31.

Egy virágos, friss, tisztaságillat, picit citromos, hűsítő.
nagy melegben is szuper, sokan dícsérték rajtam, de nekem annyira nem tetszik magamon.. ha vki szeretné, van jelenleg egy eladó üvegem, alig hiányzik belőle pár fújás.. próbálkoztam vele, de nem sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Egy virágos, friss, tisztaságillat, picit citromos, hűsítő.

Augmentin

2018. május 18.

Imádat. A legjobb. Minden cseppje kincset ér. Egész napos friss tiszta illat.
Teljesen függő lettem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

Imádat. A legjobb. Minden cseppje kincset ér. Egész napos friss tiszta illat.
Teljesen függő lettem tőle.

clevergirl

2017. január 7.

Első kifújáskor citrusos, gyömbéres, frissítő, enyhén rózsás illat leng körbe. Leszáradáskor rajtam kellemesen édeskés, púderesen cseresznyés. Lehetne ez az illat egy hétköznapi citrusos parfüm, de attól púderesebb-virágosabb. Lehetne egy felejthető tucat illat, de attól mélyebb elegánsabb, elittebb, mintsem a rohanós napokba süllyedjen. Mikor talán már tudod mit érzel, vált egyet, s másik oldalát mutatja meg neked. Kifinomult, elegáns, rafinált, kiismerhetetlen, mint egy igazi nő! Köszi Chloé, meg van az alkalmi elegáns parfümöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

biusjj

2016. december 6.

Nagyon finom, friss virágos illat. Inkább tavasszal tudom elképzelni, de semmiképp sem magamon. A tartósságával sincs semmi probléma, reggel felfújtam és este még ott volt. Persze elhasználni elfogom, de újravenni biztos, hogy nem. Nagyon egyszerű, és tiszta illat. Nem tudok jegyeket mondani, hogy én ezt meg ezt érzem ki belőle :/ simán csak virágos. Ja és emlékszem mikor elsőre fújtam fel, este meg mentem fürödni megcsapott egy "idegen nő illat" kerestem honnan jöhet, de magamon éreztem, és rájöttem, hogy Cholé az "idegen nő".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Daisyyy

2016. december 1.

Illatmintát kaptam belőle, fogalmam nem volt, hogy mire számítsak, mivel sosem vettem még magamnak illatot ebből a márkából. Már kezdem megszokni, hogy nekem ritkán jön be egy illat, mert vagy túl pézsmásak, vagy ámbrásak, vagy mindkettő és ezektől én mindig fejfájást kapok. Hát tettem egy próbát ezzel is, és azt kell, hogy mondjam, hogy megszerettem. Minden nap fújom magamra, használom a kis mini sprayt és tetszik! Kellemesen virágos, tiszta illat, nem túl tömény, nem fejfájós, nem közönséges. Még az is lehet, hogy tavasszal veszek magamnak ebből egy üveggel. Hétköznapi szaladgálásra, munkára, szabadidős tevékenységekhez tökéletes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

diesel22

2016. november 13.

Kellemes, nem túlbonyolított, jellegzetes Chloé illat. Könnyed, friss, kissé édes tavaszias illat. Láttunk, éreztünk már ilyet korábban, nincs benne semmi különleges. Biztonságos illat. Azoknak, akik ezt a vonalat szeretik biztosan jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

szeliger

2016. október 19.

Ismét egy Chloé flanker, ismét egy "futottak még" parfüm. Nem is tudom, hányadszorra csavarják még, de az illatot ismerjük már. Kellemes, virágos kompozíció, fő a biztonság és persze a biztos bevétel. Az üveg szép, az illat kicsit szögletes, beleszippantok és már megyek is tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.