Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Narancsvirág, Barack, Ananász, Narancs virág, Ibolya, Rózsa, Jázmin, Nárcisz, Gardénia, Szantálfa, Vanília, Pézsma, Cédrus

zizi

Korcsoport: >54
2012. június 28.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt.Sajnos nem nagyon kapható már.Az első üvegemet mikor kissebbik gyermekem született 18 éve akkor használtam.Többször visszatértem hozzá.Tartós számomra isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 28.

szamoca

2012. június 28.

Ez a legbrutálisabban pofánverős és fejfájdítós parfüm, amivel valaha volt szerencsém találkozni. Ennél nem találtam meg azt a mértéket, ami megfelelő lett volna: ha minimálisat fújtam belőle, akkor is boááááááááááááááááááá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 28.