Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád virágos-aromás

Összetétel rozmaring, narancs, mandarin, narancsvirág-olaj, bazsarózsa, orvosi zsálya, pézsma, ámbra, tonka

Chloé FLEURS NEROLI fújós
Ár: 1800 ft + Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 10 ml / kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után postázom
Andi0415

2019. június 30.

Egy csoda. Egy egész üveghez jutottam hozzá, mikor első nap felfújtam haromszor mostam le, de nagyon ragaszkodott hozzám. A levakarhatatlan kategória a legjobb értelemben.
Valóban tiszta üde babaillat. Összetevők alapján ra se néztem volna, de megszagoltam és lecsaptam rá. Ritka holmi. Minden cseppjét meg kell élni. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

egyedszilvi

2016. május 13.

Leszek az első véleményt író 😊.A nerolis sorozatból a cappuccino után,melyet mégsem szerettem túl fas\zöldsége miatt,őt sikerült jó áron megvennem.Nagyon tetszik.Egyedi,nem találkoztam hasonlo illattal még.Olyan,mint egy babafürdető a leszáradása után...rajtam púderes,de nem olyan mértékben,mint pl a intimissimi.Lágyan körbeölel,épphogy érzem benne a citrus vonalat,inkabb a rozmaring jön elő.Nem édes,nem friss,arany középút,komfort ,vagy tisztaság illat. En nyáron leszek rá kíváncsi 30 fok felett,szerintem nagyon fini lesz.Na,ezt a parfümöt nem cserélem el,az biztos😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.