Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: sárgabarack, őszibarack, narancsvirág, körömvirág, ibolya, ananász, szegfű, rózsa, nárcisz, jázmin, gardénia, fűszeres jegyek, virginiai cédrus, vanília, tolu balzsam, szantálfa, pézsma

Ár: 7000+posta , Eladó: madaka
Állapot: 50ml/ kép, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postán maradó/foxpost
Niki0215

2019. augusztus 22.

Nagyon erős, tartós, virágos illat...nekem fojtogatóan erős...kevés kell belőle, leszáradás után tetszik csak ha lágyul...viszont kizárólag télen és ősszel tudnám viselni.....néha elő-elő veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Mandy05

2018. március 23.

Hölgyeim! Ez az a parfüm, amely bár iszonyú régi -van vagy 30 éves- soha nem megy ki a divatból! Nosztalgia miatt vettem újra, érdekes, hogy másmilyen illatra emlékeztem, finomabbra. Nagyon rózsás, nagyon virágos, iszonyú tartós, erősen fullasztó, DE! 10-ből 10 pasi
a) azonnal megjegyezte, hogy milyen finom illatom van
b) azonnal felfigyelt rám, mint nőre.

Próbáljátok ki!

u.i: elég erőteljes illata van, akár kellemetlennek is érezhető első fújásra, viszont a férfiakra gyakorolt hatása egészen elképesztő! Mint vmi feromon szer. Csak alkalmakra ajánlott, nem hétköznapi viselet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

a) azonnal megjegyezte, hogy milyen finom illatom van
b) azonnal felfigyelt rám, mint nőre.

Próbáljátok ki!

Luiselotte

2017. június 1.

Abszolút 90' - es évek.
Gimi mellett babysitterkedtem délutánonként és a munkaadóm használta, több más illat mellett ezt is.
Magas, törékeny, szőke hajú, finom Hölgy. Nem tudom, hogy találtak egymásra ezzel a buldózer illattal de valahogy mégis illett hozzá.
A kifogyóban lévő üvegcsékkel nekem adta ennek az illatnak a maradékát is. Akkor imádtam és csak különleges alkalmakra használtam. Egy csepp kb. 2 napig volt érezhető rajtam . Nekem ez az elegancia, a gazdagság és a nyugalom illata volt. Part nélkül áradó, gondtalan, semmit nem spóroltak ki belőle...
Nagyon szerettem.
Kellene belőle egy minta, megnézném mit tud 20 év után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Abszolút 90' - es évek.
Nagyon szerettem.
Kellene belőle egy minta, megnézném mit tud 20 év után.

fekete.doresz

2014. április 3.

Az illat maga kellemes lett volna, ha a kifújás után illeszkedik a bőrhöz és elillan, aminek el kell illannia. Tényleg nagyon erős volt, én egy 50 ml-st alig tudtam elhasználni, sajnos a kezdeti erős illat nem lett finomabb egy óra múltán sem.. ennek először örül az ember, hú tartós..! Szóval nem vettem többé..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

Svetlana

2013. július 7.

Sajnos tartós az illat. Fejfájdító, gyomorforgató, erős virágillat. Olyan mint a ravatalozóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Yndre

2012. június 8.

Hihetetlenül erős és nagyon tömény parfüm. Szerintem leginkább a rózsa dominál benne, én szinte csak azt érzem. Ajándékba kaptam, de nem sokszor használtam, mert gyakran megfájdult a fejem tőle. Sok megjegyzést kaptam amikor ezt használtam, de nem pozitív irányban... Konkrétan egyik barátnőm kijelentette, hogyha ezzel vagyok befújva 3 méteren beül ne közelítsem meg. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.