Chopard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- vanília

Illatösszetétel: Vérnarancs, Yuzu, Magnólia, Osmanthus, Málna, Orchidea, Karamell, Praliné, Ámbra

HuAnita

2018. március 21.

Mennyei, tartós, finom, narancsosan, pralinés, édes, puha, nőies stb.... :) Igazi ritkaság, egy kincs.
Hűvös időben kifejezetten ajánlanám :) Ma és az elkövetkezendő pár napban, méltón búcsúztatván a Telet, Őt fogom viselni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Misty

2017. január 6.

Csodás, különleges, igazi "lila" illat, meseszép üvegben. Szülinapomra leptem meg magam vele, nem bántam meg. Nagyon jó érzés beleburkolózni, és bentről nézni a hóesést. :) Meleg, bársonyos, tartós, nőies, azt hiszem, nagy kedvenc lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Timi8

2016. február 7.

Uhhhh, ahhhh és vauuuuu! Nos, első szippantáskor ezen mély gondolatok jutottak eszembe és hagyták el a számat! Talán a legjobban sikerült Chopard illat! Kár, h. kb. alig beszerezhető... Kellően tömény, bòdìtòan édes, rabulejtő, sejtelmes illat! Teljesen mindegy, hogy szereted-e vagy sem az édes illatokat (én oda vagyok értük), ez tényleg rabul ejt, nem enged. Vigyázat!!! Ez nem tinilánykás "cukicska" ! Nagyon jò, egyedi (garantáltan nem jön szembe!), van benne vmi amit kell szokni, de muszáj imádni!!! Sexuális ;)))
Ez úton is örök hálám Aimet-nek, hogy lehetővé tette nekem ezt az illatélményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Ez úton is örök hálám Aimet-nek, hogy lehetővé tette nekem ezt az illatélményt!

Aimet

2015. december 30.

ha tehetném 5 millió csillagot adnék rá! itt km-án sikerült hozzájutnom és instant szerelem lett :) krémes-vaníliás-pralinés csoda ő egy kis vérnairval, málnával megfejelve, illetve valamelyik virágot érzem még benne , szerintem az orchideát...hmmm, . remélem sose fogy el, ha pedig mégis akkor biztos hogy beszerzek még belőle, fegyver/illat-táram állandó tagja lesz ő :) nagyon tartós, kevés kell belőle , bár engem nem zavar ha többet sikerül fújni véletlen :) akik szeretik az édes illatokat, azok adjanak neki egy próbát ha tudnak, szerintem nem fognak csalódni. Nagyon sok parfümöm van jelenleg de mostanában csak érte nyúlok, szerintem ez mindent elmond :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

laracroft

2014. augusztus 24.

Licitálós oldalon nagyon-nagyon oda kell ám figyelni az eredetiségre, még a hozzáértők szemét is gyakran becsapják a profin fotózott másolatok, a hamis kódokkal, stb. Én sajnos futottam már bele szupereredetinek tűnő, bontott, félig elhasznált parfümbe, ami végül olcsó gagyi utánzat volt. Tanulópénz...

Az illatról...finom, édes-szirupos, tömény, igazi téli nehézbombázó.....lenne, de én nyáron is fújom. :) Ange ou demon-os nagyon, a narancsos-pralinés édesség, ami nálam az érdekes csavar, hogy van egy kis műanyagillata. Fura ezt így leírni, angol fórumon olvastam több éve a Viva La Juicy-ról, hogy valaki azt írta rá, hogy olyan illata van, mint a frissen a dobozból kivett műanyag barbibabáknak. Természetesen az én orrom a VLJ-ból ezt nem érezte ki, pedig de szerettem volna! Na nem plasztikszagot, csak azt a csavart! És itt az pontosan megvan. Nem műanyagszag, nem is pontosan az a gumi szerű anyag, amiből a barbie-k készültek, de valamiért nekem rá hasonlít, és ezt imádom. Aki eddig rajtam szagolta, édes-púderesnek titulálta, némi narancsos beütéssel. Szerintem szuper, abszolút kedvenc.
Tartóssága és hatósugara is szuper, óvatosan kell vele bánni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Tartóssága és hatósugara is szuper, óvatosan kell vele bánni! :)

Ellaa

2013. december 7.

Ez a második telem az illattal. Eleinte volt benne valami szokatlan, amivel nehezen barátkoztam meg. Aztán azon kaptam magam, hogy csak ezt az egy parfümöt használom.
Rajtam a vérnarancs, az orchidea és a praliné domináns.
Egyedi illat, érdemes kipróbáni, ha már telítődött az orrunk a "sláger" parfümöktől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Rajtam a vérnarancs, az orchidea és a praliné domináns.

Amanda

2013. május 6.

Kifejezetten téli illat. Bársonyosan meleg, krémes vaníliás finomság . A vanília áll a középpontban, de szépen kiegészítik a gyümölcsök a vérnarancs és a yuzu megakadályozza, hogy szirupossá vagy unalmassá váljon. Az én bőrömön a yuzu és a vanília kettőse szépen érvényesül, és ez ebben az esetben is így történt. Igen tartós és egy két fújás elég belőle, hogy megfelelő hatósugara legyen az illatnak.
Ha még hozzájuttok (tudtommal már nem gyártják :( feltétlenül ajánlom kipróbálni, gourmand és vanília fan-oknak kötelező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.