Chosungah 22

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Ár:   $29

Multifunkcionális termék, használható pirosítóként, szemhéjra, és szájra is. Lágy, könnyű textúra.

4 féle árnyalatban kapható

andrea91

2015. szeptember 20.

Én szettben vettem hármat, egy pasztell lilát, élénk pinket, es pasztell barackot. A barack nem mutat jól rajtam, a pink szép, és nagyon természetes hatású, egy fél pöttyintés elég. A lilát szeretem, a lilát mindig szeretem ha pirosito rol van szo:) de hozzáteszem, hogy nekem még nem volt szerencsém olyan barack hoz, ami jól állt volna, vilagos, rózsás alaptónusú bőröm van, sárgásabb tónusok on jó lehet, mert a szín önmagában nagyon szép! Tartósak, ha olyan alapra kerülnek, zsírosabb nem mattított bőrön annyira nem, de ez egy jobb primerrel es alapozo val ugye kikuszobolheto dolog, amúgy semmi sem tart túl jól a zsíros bőrön. Szépen eldolgozható. Én szeretem, nagyon kompakt, utazáshoz használom, cuki a csomagolása, csillagot az ára miatt vonok le, mert bár egy életre elég mennyiséget kapunk, de $30 körüli aron én hibátlan minőséget várok - persze emiatt sokszor sok márkánál csalódok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.