Christian Lacroix

Ár:   7240 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyei: őszibarack,narancsvirág,bors,jázmin,hibiszkusz,bazsarózsa,szantálfa,pézsma,ibolya,ámbra

Új ◾FÉRFI Christian Lacroix Bazar
Ár: 5000 , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan 30ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

egetoerika

2017. augusztus 1.

Most értem haza egy 30 ml-es darabbal, amit kerek 1090 forintért vettem meg. Bár tesztet nem volt, gondoltam majd lesz valami. Ennyi pénzért?! Még nem tudom hogy kivételes vétel volt e, vagy jól mellé fogtam. Első illatolásra nem bántam meg. Most még várom a kiteljesedését, de eddig ez nekem hűvösebb időben tűnik megfelelőnek. Egyelőre ennyit kap, mert nem számítottam első benyomásként ennyire jóra...

Tévedtem (nem először 😀) ez teljesen hordható nyáron is! A kezdeti erősen friss citrusosság bár csendesedik, de végig ott marad. A legvégén egy mélyebb, melegebb alapot leng körül a frissesség. Finom! Szívesen elhasználom, de annyira nem különleges, annyira nem egyedi, hogy megvesszek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

ursus

2016. november 13.

Nagyon kellemes illat; meglepett mert a csomagolás alapján nem ilyenre számítottam.
Azt olvastam, hogy hasonlít az YSL In love again-re. És valóban: ugyanaz a nyitás és leszáradásában és megmarad a jelleg. Ha vki olcsóbb verziót szeretne találni, akkor ebben megtalálja. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

biolumi

2016. szeptember 30.

Évekkel ezelőtt használtam Christian Lacroix Absynthe parfümjét. Azzal maximálisan meg voltam elégedve minden tekintetben.
Egy kis netes kutakodás után bátorkodtam Őt megvenni a Rossmannban féláron. (Teszter nem volt, de bátraké a szerencse!)
Amikor itthon megillatoztam, szerelem volt első szaglásra. Ez lett számomra a kedvencek kedvence.
Az orromnak a jázmin kecsesen, finoman dominál. A bőrömön eléggé tartós, aminek nagyon örülök.
Összességében, nem biztos, hogy teljes áron az én pénztárcámnak való lenne, de minőségét tekintve, akár 5X-ös árat is megérne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

eda

2016. szeptember 28.

A napokban jutottam hozzá aránylag jó áron, mivel a héten még akciós a Rossmann üzletekben. Teszter nem volt, de a neve alapján gondoltam, nekem való keleties illat lehet. Jó kis illatocska, tetszik, nem annyira fűszeres, az elején citromos, de nem fanyar, inkább édesebb, később csitul és van benne vmi megfoghatatlan csavar, amolyan pikáns jegy, ez tükrözi számomra a nevét. Ügyesen megkomponált parfüm, de sajna nem maradt egyedi, nekem ismerős volt, rájöttem Beyoncé Rise Sheer parfümje az ikertesója is lehetne a Bazarnak. (Azért nem bánom, hogy a Bazar a kosaramban landolt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.