Christian Lacroix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: nikolett.kraft, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

A C'est la Fête! parfüm utazás a kreátor színpompás, élénk árnyalatokkal és eleven kontrasztokkal teli világába. Jean Jacques alkotta gyümölcsös kompozíció, mely életörömöt, lendületességet, csillogást sugároz, miközben a háttérben megbújik a tiltott gyümölcs érzéki púderessége.

Illatjegyek: körte, maracuja, fekete ribiszke, bergamott, kajszibarack; mirabella szilva, jázmin, tagett, fehér rózsa, orchidea, vanília; szantálfa, pézsma.

Chapshe423

2018. november 5.

Legkedvencebb illatom!
Már kb. 6 éve nem lehet boltokban kapni,néha ebayen találok 1-1 darabot,amire le is csapok.
Ez lett az ÉN illatom,védjegyem.
Kellemes illatú,friss parfüm.
5 éve keresem az utódját de semmi nem fogott meg ennyire,mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Legkedvencebb illatom!
Ez lett az ÉN illatom,védjegyem.
Kellemes illatú,friss parfüm.
5 éve keresem az utódját de semmi nem fogott meg ennyire,mint ez.

Norci89

2018. március 6.

Évekkel ezelőtt a Rossmannban leltem rá,árválkodott a polcon,nem a kassza mögött volt,megszagolni nem lehetett,jó áron volt,gondoltam ha nagyon gáz akkor majd légfrissítőként végzi,dehogy végezte úgy :)
Annyira megszerettem ha láttam azóta mindíg megvettem,de valahogy eltünt a polcokról és a kassza mögött sincs,hiányzik! Notinon néztem de nincs :( sőt sehol sincs:( miééért????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

csilla11112

2016. november 22.

Kb 3 éve használtam, én is a Rossmannba szereztem be. Imádtam az illatát, borzasztóan tartós. Volt, hogy a sálamra fújtam, következő mosásig tartotta. Ajánlom mindenkinek, bár egyszer-kétszer nézegettem, de nem leltem rá újra. Én valahogy 4000 Ft felett vettem, épp nem volt akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Bnemrita

2014. július 31.

Jaj, ilyenem is van. Rossmannban vettem tavaly télen akciósan 30 ml-t nagyon potom áron. Extra kellemes kis illat. Szép az üvege és szép az is, ami benne van. Friss, gyümölcsös illatkompozíció, a nehéz, édes, buja illatok kedvelőinek nem biztos, hogy bejönne, bár ki tudja..., nekem is egyszer ez tetszik (PR: Black XS), egyszer az (CK: One, vagy Green Tea). Lényeg, ami lényeg nagyon jó kis illat, baráti áron, várjátok ki az akciót a "piros betűs drogériában", sokszor ezt is leárazzák. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 31.

Pampilla

2013. december 7.

Ma nagyot néztem a Rossmannban,amikor megláttam 2000 Ft-ért (30ml),fogalmam nem volt róla,nem is ismertem,de a csomagolása nagyon csini volt,gondoltam teszek vele egy próbát,ennyi pénzt megér.Itthon kibontottam a csomagolást,az üvege valami álomszép,csak tartottam a lámpa fénye elé és csodáltam.Utána fújtam belőle egy keveset az alkaromra,hát az illata még ennél is mesésebb,tartósnai is tűnik (pár óra telt el azóta) de ha nem tart órákon át akkor is imádom,szerelmes lettem ebbe a parfümbe,életem egyik legjobb vakonvásárlása volt,csillagos tízes :)
update: most újra elővettem,mert nyáron kicsit tömény volt,de ismét eljött az ő ideje,hosszú téli estéken bekuckózom az illatába

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

bamboocha888

2013. március 12.

Én kb. 3 éve vettem meg először, vakon. Megfogott a csomagolása, aztán kibontva az üvege és azóta a 4-ik üveget használom. Imádom , nekem csillagos 10-es, mind tartósságban, mind illatkompozícióban. Szerencsére találtam még a Rossmannban egy üveggel, akciósan.Eltettem nehezebb időkre...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

unicole

2013. január 29.

Ezt én is vakon vettem meg akciósan a Rossmiba, amit nem bántam meg! Már a doboza is vonzott, aztán kibontottam, megláttam az üvegét, hát az valami csoda és óvatosan magamra fújtam, aztán... Istenem! Mennyei illat:))) Üde, dinamikus, friss illatcsoda, valamint nagyon tartós. Tehát a csomagoláson át a tartósságig mindenből ötösre vizsgázott:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 29.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Limonene, Citronellol, Citral, Hydroxycitronellal