Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Rege

2015. január 21.

Leárazva vettem meg, talán 2400 Ft-ért, de a dm-ben csak az EDP változatnak volt kinn tesztere, az alapján tetszett meg az illat. Bár elvileg ugyanaz, nekem mégsem adja vissza a parfüm púderes melegét (én vaníliás kekszre is asszociálok, ha azt szimatolom :) ). Gyümölcsös indítás után babahintőpor illat, "idős hölgy-illat", sajnos. 2,5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

lau0825

2014. január 30.

Imádom Christina összes illatát, de ez annyira nem fogott meg. Nem mintha nem lenne jó, csak inkább nálam idősebb korosztályon tudnám elképzelni. Majd talán 10 év múlva..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

nitavondee

2013. november 27.

Most 3500 Ft a DM-ben, nos én még raktam rá 25% kedvezményt, így 2600 Ft volt.
Mindkét áron megéri, viszont én 4-5 ezret nem adnék érte (az eredeti ára)...
Egyébként tetszik, elég tartós az illata, ahhoz képest h deo. spray!
Kb. 4 órán át érezhető, utána újra kell fújni.
(Nekem a parfümje max 6 órát bír, viszont az első egy órában már-már fullasztó számomra, barátomnak is tetszik az illat, igazából ezért is választottam ezt :)
És inkább ezek a sprayk, mint az utánzatok!!!

Az eredeti ára miatt: 4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 27.

Most 3500 Ft a DM-ben, nos én még raktam rá 25% kedvezményt, így 2600 Ft volt.
Mindkét áron megéri, viszont én 4-5 ezret nem adnék érte (az eredeti ára)...
Egyébként tetszik, elég tartós az illata, ahhoz képest h deo. spray!
Kb. 4 órán át érezhető, utána újra kell fújni.
És inkább ezek a sprayk, mint az utánzatok!!!

Az eredeti ára miatt: 4