Christina Aguilera

Ár:   6030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, frangipáni, galagonya

Szívjegyek: piros bazsarózsa, lótusz, narancsfa virág

Alapjegyek: borostyán, mahagóni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2020. november 10.

Furmányos illat. Nagyon szeretem az első próbától kezdve. Nagyon nőies, szexi, akárcsak a többi Xtina illat. Nagyon szépen bontakoznak ki benne az illatjegyek. Extra tartós, extra minőségi illat egy lenyűgöző, gourmet üvegcsébe rejtve. Alig várom, hogy beszerezhessem és elkezdjem aktívan használni a hétköznapokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

vanillacaramella.sweet

2020. október 4.

Rajtam egy kellemes, friss-üde, làgy, selymes, citrusosan-viràgos illat, érződik a b.rózsa és lótusz is. A leszáradàskor kissé fás, melegséges,de a szívjegyek is tartanak.
Illik hozzá a színe, a citrusos-virágos jellege miatt, tiszta, friss. Szillàzsa kicsi, tartóssàga kb 3 óra. Nem bàntó irodàban sem. Csak nagyon gyengéden édeskés. Nyàron szívesen hasznàlnàm, télre nekem erősebb, gourmandosabb, sokkal édesebb kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

tothaniko1986

2020. augusztus 7.

Nagyon örülök,hogy elsőként írhatok véleményt erről a parfümről.
Bár már tavaly piacra dobták,véletlen betévedésem egy drogériába hozott össze minket😃
Az üvege tetszett meg,nőies,kicsi,guszta,előkelő,elegáns,hát, mint minden Christina parfüm.😃
Az illata nagyon finom,virágos,citrusos.
Megdöbbentem hogy borostyán is van benne,én azt nem érzem(szerencsére)😃
Nem túl tartós,többször újra fújom,de ez minden parfümömre jellemző.
A 15 ml-es kiszerelést vettem be,pont ilyen utazós,táskába való,szeretem!😊
Páromnak is tetszik rajtam,szerinte visszafogottan ,elegánsan dögös,illik hozzám😃💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nagyon örülök,hogy elsőként írhatok véleményt erről a parfümről.
Az illata nagyon finom,virágos,citrusos.
Megdöbbentem hogy borostyán is van benne,én azt nem érzem(szerencsére)😃
Nem túl tartós,többször újra fújom,de ez minden parfümömre jellemző.
A 15 ml-es kiszerelést vettem be,pont ilyen utazós,táskába való,szeretem!😊