Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Összetevők: édes jegyek, vanília, pézsma, pacsuli

egyedszilvi

2014. december 11.

Jó pár éve kaptam ajándékba.1 fújás után adtam tovább.Szerintem kifejezetten büdös.
Biztosan azt hitték,ez különleges lesz,hááát!Nem jött össze!Tartóssága is szerencsére 1-2 óra volt rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 11.

kékvelúrcipő

2014. február 16.

Wc frissítő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Wc frissítő :(

_-Mia-_

2014. január 11.

Édes cukros jegyeket és vaníliát vártam, rajtam nagyon nem az jön ki. Valószínű nem passzolunk.... Érdekes, mert ánizst vagy mentát nem látok az illatjegyek közt, pedig rajtam inkább kicsit medvecukorba hajlik, mint vaníliába... feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.