Christophe Robin

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Samponok

Mélyen tisztító paszta állagú különleges készítmény, mely tiszta rassoul agyagot és rózsakivonatot tartalmaz. A tisztítás mellett látványosan növeli a haj volumenét (dús hatás) egészen a hajtövektől a hajvégekig. A hatás azonnali, a paszta textúra könnyű habbá alakul használat közben. Az összetétel szinte teljesen természetes!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zdorci

2020. április 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Azt gondoltam, hogy tuti nem lesz valami látványos az eredmény, de tévedtem! Tényleg nagyon jó ez a termék, valóban jóval többnek tűnik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 28.

Lorna

2019. augusztus 31.

Tinamuban egy kedves eladó megajándékozott egy 12 millis mintával, amit egész kedvesnek tartottam, mivel szerintem nagyon látszott rajtam, hogy csak nézelődnök, és nem tervezek semmit venni.
3 alkalomra tartott a 12 millis minta. Barna paszta ami fehér bőrradírra emlékeztető pasztává vállik vízzel érintkezve.
Minden alkalommal levegős jó tartást adott a hosszú hajamnak. Negatívum, hogy kicsit száraznak éreztem utána a fejbőröm.
Hosszútávon nem tudom mennyire szárítaná a hajamat, ahhoz nagyobb verzióban kellene tesztelnem.
A rózsaillatot elég nehezen éreztem ki mosás közben. Utána nem marad meg nagyon semmi a hajban, amit én szeretek mert nem szeretem ha nagyon erős illatuk van a samponoknak vagy kondicionálóknak.
Talán egyszer kipróbálok egy nagyobb kiszerelést, vagy azt az 50 milliset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Talán egyszer kipróbálok egy nagyobb kiszerelést, vagy azt az 50 milliset.

bebecske22

2019. április 16.

Christophe Robin egy csodát alkotott ezzel a volumen pasztával! "Wow hatás" már az első alkalommal, azóta is áldom a tehetségét! Tinamuban vásároltam a kisebb kiszerelést (75 ml), és kb. 3 hét használat után alig fogyott valamit. Meg is lepődtem! Az állaga nekem is furcsa volt először, olyan, mint egy testradír, viszont teszi a dolgát rendesen! Pillanatokon belül felhabzik és rettentő könnyű kiöblíteni. És az illata...nekem mennyei rózsa. Millió féle "tömegnövelő" sampont kipróbáltam már, de még csak a nyomába sem érnek! Ma a kozmetikusom megkérdezte, hogy mi a fenét csináltam a hajammal, hogy dupla annyi lett belőle??? :)Őszintén szólva, baromi jó érzés volt egy magamfajta kevés hajjal és vékony hajszerkezettel rendelkező csajnak ilyet hallani! Sosem cserélném le! Legközelebb a nagyobb (250 ml) kiszerelésre fogok beruházni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

zalla

2019. március 10.

Kicsit szkeptikus vagyok azokkal a termékekkel kapcsolatban amik gyakran megjelennek különböző beauty boxokban. Így csak nehezen vettem rá magam, hogy kipróbáljam. Viszont akkor jött a hűha élmény! A termék maga egy nem túl bizalomgerjesztű színű és állagú, kellemes illatú paszta. A sűrűbb, radírozó termékekkel szemben ez a valami iszonyatosan könnyen teríthető, eldolgozható, nagyon jól felhabzik. Egyszerre nagyon kevés is elég belőle. Én sampon helyett használtam, ilyen téren is tökéletesen működött. Száradás után jött azonban az igazi döbbenet: Mintha a feltupírozták volna a hajam, annyira dúsnak tűnt... Tapasztaltam már hasonlót csikorgóan tisztító termékeknél, de akkor a hajam száraz, kifejezetten sprőd volt. Na itt nem. Puha tapintatú, fényes hajat eredményezett, ami napokon keresztül megtartotta a volument. Én meg csak ámultam és bámultam.
Az ára magas, de a hatása szerintem kárpótol mindenért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Az ára magas, de a hatása szerintem kárpótol mindenért.

ebeata

2018. november 22.

Vékonyszálú hajam miatt vettem, hátha jobb lesz a tartása a használata után. Először fura volt az állaga, soha nem használtam előtte ilyen pasztát, de hamar meg lehet szokni. Samponként használtam, egyszer megmostam a hajam, kiöblítettem, utána felvittem a hajamra ismét és rajta hagytam pár percet. Az eredmény szuper lett, tartása lett a hajamnak és az illata isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

jirka

2018. április 18.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Itt vásároltam a Piactéren egy 40 ml-es próba kiszerelést egy kedves eladótól (ezúton is köszönöm).
Christophe Robin (továbbiakban a Mester) termékeinek a kipróblása már régen a listámon volt, de valahogy mindig más lett belőle, legutóbb is több, mint fél évre a deciemes HIF. Nos, itt kell megjegyeznem, hogy sokáig azt gondoltam a HIF-ről, hogy valami újat talált ki, de nem, hiszen ezeknek a hajtisztító formuláknak az őse már 90-es években jelen volt (ha nem előbb), például a Mester termékeiben. Ez az agyagos formula egy új fejlesztés és állagában és hatásában is meglepő. Heti 1-szer maximum kétszer használandó, enyhén exfoliáló, volumennövelő tisztító paszta. Mi?
A HiF-nél már megtanultam, hogyan kell a krém jellegű hajtisztítókkal hajat mosni, ezért nála is inkább a kádban csücsülést választottam.
1 teáskanálnyi adagot masszíroztam be a fejbőrömbe, ami szinte azonnal masszív, illatos habot képzet a fejbúbomon. Kicsit olyan, mintha valami cukorpasztát dörgölnék a fejembe, de a szemcsék nagyon hamar szétolvadnak benne. Kiöblíteni gyerekjáték, semmi bevonat nem marad a hajon. Egyszer elegendő használni, nem kétszer, mint a hagyományos samponokat. Édesen cukros-rózsás, kicsit agyagos illat marad utána, kicsit intenzív, de engem nem zavar.
Használata után balzsamot javasolnak, én a Prickly Pear maszkot húztam be mellé, de megmondom őszitén, hogy bár göndör hajam van, melynek textúrája eleve szárazba hajlik, igazándiból nincs szükség még plusz hidratására.
Az egyik felfedezésem e hajtisztítónál és a Lemon maszknál is, hogy ha nedvesség éri, például pára a zuhanyzáskor, akkor a haj mintha újra strukturálná magát, összeugrik. Mivel göndör a hajam, ezért nálam ez eléggé látványos. A másik felfedezés pedig, hogy bizony a Mester nagyot alkotott, heti 3 hajmosásról, 2-re tudtam csökkenteni a hajmosások számát, eszemet sem tudom mikor volt ilyen utoljára.
A Mester eme alkotása további termékek vásárlásra ösztönzött, utazó és teljes méretben (5 db) hajtisztító-formázót használok, egymást váltva, persze nem egyedül, a gyermekeimmel. A termékek tartóssága 6 hónapra szól, ezt figyelembe kell venni.
A 40 ml-es kiszerelés heti 1-szer (1 teáskanálnyi) használva 3 hónapig! tartott ki, így fel lehet szorozni a nagyobb kiszerelést, és hajhosszt (nekem fül alá ér).
A postára hétfőn érkezett, de én pénteken kezdtem el használni és Friday I'm in Love, küldöm szeretettel mindenkinek, még akkor is ha "Tuesday's gray and Wednesday too" - https://www.youtube.com/watch?v=jJwTSTlpsak&list=PLcHulKHPE_N_mNIzXetRczCPFlaTYOpHY

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

gingerbloo

2017. október 26.

lookfantastic boxban jött egy kis kiszerelés. Én még ilyet soha nem használtam. Sűrű, darabos krém, olyqan mint egy testradír. Kicsit a tenyeredbe veszel és hajtőre kenve teljesen egy kemény habbá válik, az apró radírozóü szemcsék feloldódnak. Én sampon után használom balzsam közben (az hajvégekre, ez hajtőre). Nem tudom mennyire dúsítja a hajat mert nekem nagy hajam van ami nem szokott lelaposodni, de minden esetre jó móka és kevés is elég belőle. Nem hiszem, hogy újravenném főleg nem ennyi pénzért, de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Marietta1977

2017. október 10.

egy beauty boxban vettem meg ennek a terméknek a kis kiszerelését. Kipróbáltam és nagyon furcsa volt először, sosem használtam hasonlót még eddig.
De a végeredmény tökéletes volt. A hajam csodálatosan fényes és puha lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

De a végeredmény tökéletes volt. A hajam csodálatosan fényes és puha lett tőle.

Hidratálók: Sucrose, Butylene Glycol, Glycerin

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak