Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Értékes összetevőinek köszönhetően finoman és kíméletesen tisztítja és ápolja a babák érzékeny bőrét a pelenka alatt. Ideális babamasszázshoz is, de a felnőtteknek is ajánlott. Dermatológiailag igazoltan bőrbarát, vegán termék; ásványolajok, szilikon és színezékek nélkül.

Gyalogkakukk

2019. szeptember 11.

Már mindent kipróbálok, ami szilikonmentes és nincs tele "műanyaggal". Szüntelenül kutatom a megfelelő ápolószereimet.
Kellemes, barackra emlékeztető illat. Ezenkívül semmi hasznos.
Sajnos nem szívódik be kellőképpen, így száraz haj és bőr ápolására nem megfelelő.
Írtátok, hogy hajra is jó alkalmazni. Nekem nem jött be. Vékony szálú, száraz, sprőd hajam van, amit akár vizesen, akár szárazon kenek be egy minimális mennyiséggel, akkor is összetapaszt és olyan hatást kelt, mintha olajos csomókból állna a frissen mosott hajam. A bőrömön pedig sikamlós réteg keletkezik, ami nem túl komfortos érzés. Nem veszem újra és egyelőre azt sem tudom, hogyan fogom elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Kellemes, barackra emlékeztető illat. Ezenkívül semmi hasznos.

Bonika12

2019. június 16.

Saját részre vásároltam. Hajvégekre, hajpakolásnak használom. Fantasztikusan selymes lesz tőle a hajam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Demonika

2019. március 25.

Saját részre vásároltam, testre, és hajápolására is használom.
Testápoló oljaként szerintem akkor szuperál a legjobban, ha még nedves a bőr, valahogy gyorsabban beszívódik, és magábazárja a nedvességet.
Hajáplásra, pedig van amikor hajvégápolóként használom hajmosás után, de van amikor előtte, mint olajos hajpakolás. Mind a két módon nagyon szépen teszi a dolgát, az igénybevett száraz hajam észrevehetően puhább, és csillogóbb lesz tőle. Amit azért nem vártam volna egy olcsó, kis lidl-ös termétől, ahhoz viszonyítva, hogy mennyi más dárga vacakkal próbálkoztam már eőtte, amik fele ilyen jók sem voltak. Ráadásul ennek még az összetevői is szépek.
Mindig is tudtam, hogy idősebb korban is vissza kell nyúlni a baba cuccokhoz, az ő esetükben még figyelnek mik kerülnek bele a termékekbe, és, hogy azok valóban hatásosak legyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Saját részre vásároltam, testre, és hajápolására is használom.

natulcien

2019. március 19.

Nagyon szerettem, saját részre vásároltam és szerintem újra fogom venni. Fürdés után használom testápolóként és nagyon elégedett vagyok vele. Szépen hidratálja a bőröm és nem okoz semmilyen kellemetlenséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Kinleyni

2019. február 3.

Jó ideje használom saját részre. Nedves bőrre alkalmazva a leghatásosabb. Arcra is testre is használom, az illatába (minden túlzás nélkül) szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

pici24

2019. január 3.

Saját részre vásároltam meg így a téli hidegben. Szerettem volna olyan bőrápolót, melynek szépek az összetevői, és ápolja a bőrömet. Az esti zuhanyzást követően használom teljes testre. Az illata nagyon kellemes, édeskés, mandulás. A bőrömet (mind az arcom, mind a testem többi részét) jól ápolja, és csodás illata lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Renus

2018. november 25.

Igazából magamnak vettem, de nagyon nem bántam meg.
Testre, de még a hajvégeim ápolására is használom (mivel majdnem minden hajvégápolóban van alkohol, borzasztóan kiszárítja a hajam).
De ez a kis csoda nagyon szépen helyreteszi, maradéktalanul beszivja a hajam és gyönyörű fényes puha lesz tőle.
A bőröm is hálás érte, és nagyon fontos hogy szépek az összetevői.
Nem utoljára vásároltam belőle, bravó Lidl!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Igazából magamnak vettem, de nagyon nem bántam meg.
A bőröm is hálás érte, és nagyon fontos hogy szépek az összetevői.
Nem utoljára vásároltam belőle, bravó Lidl!
Ha lehetne 10 csillagot adnék.

zami86

2017. szeptember 2.

nagyon finom az illata, saját bőrömön próbáltam, teljesen meg vagyok vele elégedve. :) nagyon tetszik hogy nem tartalmaz szilikont és csak növényi olajokból van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate