Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadásgátló dezodor. Alkoholmentes.

tonhalacska

2016. február 11.

A legjobb amit valaha használtam, egyáltalán nem izzadok tőle. Kár, h már nem látom sehol. Még szerencse, h feltankoltam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Bibi

2014. május 21.

Ez egy csoda! Felnapos futkosas a 30 fokban es semmi szag! Csak a deo illata erzodik. Amirol eloszor azt hittem,h nagyon eros es budos, aztan rajottem,h megsem olyan rossz,sot mostmar szeretem. Eddig ez es a Rexona Linen Dry a legeslegjobbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

b.krissy

2014. május 12.

En a zoldet, a termeszetes (natural) illatot vettem meg. Egyenlore tetszik, kellemes az illata es jol frissit. Habar ritkan hasznalok spray-t, ezzel most kivetelt teszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 12.

magnes

2014. január 23.

Mivel vannak jó tapasztalataim Cien termékekkel, megvettem. Nem fújtam magamra túl sokat, és az illata még így is túl intenzív. Délelőtt majd megfulladtam a szappan illatban. Kár, mert különben izzadás ellen nagyon jó, olcsó. Elhasználom, hátha megbarátkozunk. Ugye nem sárgítja a világos ruhát?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 23.

Gladys

2013. december 27.

Az ára 1,19€ volt. Teljesen megfelelő. Az illata finom és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Az ára 1,19€ volt. Teljesen megfelelő. Az illata finom és tartós.

Krémesenjó

2012. szeptember 21.

Én nagyon szeretem. Jól véd az izzadság ellen , az illatát nagyon szeretem és árban is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

lilla.golden98

2012. július 1.

Jóféle dezodor, kb. 500 ft-ért teljesen megérte. Lidl-ben lehet kapni. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, és nem tart 48 óráig, de egy napot kibír. Nem éreztem utána irritációt, úgyhogy egy pluszpont. Tetszik, hogy most tömzsibb, mert jobban elfér egy kisebb táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Eugenol, Geraniol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.