Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motoros_csaj, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajformázók

3 - 4 - 5 erősségű van belőle

kincseos

2020. január 9.

Az 5-ös ragacsos, a 3-as alig tart valamit. Többet nem próbálkozom vele. Azért adok 3-as csillagot, mert van ettől rosszabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

lilibeck

2016. április 13.

Szerintem nem valami tartós :s de az árát megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Szerintem nem valami tartós :s de az árát megéri

roni07

2014. augusztus 1.

Megvettem én is ezt a hajlakkot, gondoltam ez a pár 100 ft nem nagy kidobás még akkor sem, ha kukába végzi. De nem végezte ott, pozitívan csalódtam. Nem használom minden nap, de hetente 2x-3x és tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Nekem nem nehéz, és nem is zsírosítja a hajam, nem is ragacsos. Létezik ennél jobb és drágább, de ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

bogcsilike

2014. május 11.

Nekem is zsíros és korpás lesz tőle a hajam, nem válik be, nagyon nem. Ennyire még semelyik hajlakk nem tette tönkre a hajamat! Még az 1 csillagot sem érdemli meg! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

edina95

2014. április 23.

Tartós, de nekem teljesen elnehezitette a hajamat, es tiszta zsíros lett tőle. Alkalomra ok, ha nem sürgős utána hajat mosni, de újra nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

motoros_csaj

2014. április 3.

Először anyumnál láttam meg ezt a hajlakkot és használtam is párszor és nagyon megtetszett. Nagyon tartós, nem ragad tőle a hajam és az illata is csodás. Ezek után vettem magamnak is. A Lidl-ben lehet kapni kevesebb mint 500 Ft-ért. Szerintem megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol