Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Alaposan tisztítja és felfrissíti a normál és vegyes bőrt
  • Segít eltávolítani a felesleges zsírt és akár a vízálló szempillaspirált is
  • Az átitató folyadék mandulamagolajjal, E-vitaminnal és allantoinnal friss és tiszta érzést biztosít

Vansalinda

2021. június 17.

Mindig veszek Kéz, arc, baba nedves törlőkendőket! Amikor akcióban vannak!
Táskába dobva rohanaskor teljesen jó, esetleg pluszban pici nivea krém is van az embernél, vagy ami kéznél van krém, azzal rá segítehetünk, hogy tisztább hidratált felfrissült puha legyen a bőrünk!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Mindig veszek Kéz, arc, baba nedves törlőkendőket! Amikor akcióban vannak!

tátombák

2020. december 28.

Jöttem lehúzni... Én nem szeretem. A szaga engem a szőrtelenítőkrémekre emlékeztet, büdös vegyszerszag. A kendők szárazak, az anyaguk pedig sprőd. Olyan érzés, mint ha smirglivel sikálnám az arcom. Használat után nem érzem tisztának az arcom, sminklemosást semmiféleképpen sem bíznék rá, az éjszakai krém maradékait szoktam vele leszedni reggelente.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

zsjudit

2019. október 19.

Smink eltávilításához használom, amikor sietek. Nem szedi le tökéletesen, mindennapi használatra nem javaslom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

Az érzékeny bőröm miatt sok problémám van az arctörlőkkel, sminklemosókkal, de ebben a termékben nem csalódtam. Kellemes illata van, nem pirosodik ki tőle a bőröm, nem hagy égető érzést a társaihoz képest. Ár/érték arányban kiválóan teljesít, felfrissít, nem kell erősen nyomnom hogy le mossam vele a sminkem.
Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Imádom!

HDorina

2019. március 26.

Utazáshoz vettem. Hiszen praktikus és könnyen elfér a táskában. Szépen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Napi használatra nem javaslom mert nem gazdaságos, egy tisztítás során min. 2 kendőt kell elhasználni és azért nem érzem utána olyan tisztának a bőrömet, mint egy habzó lemosó után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Brigoca

2019. január 2.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nem bántam meg jó kis termék. Leginkább edzés után használom hogy felfrissitsem az arcom, arra kiváló! Smink eltávolítást nem bíznék rá és nem utolsó sorban az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

tothdiana

2019. január 1.

Impulzus vásárlás volt, amit meg is bántam. A vonzó ára miatt vettem meg, viszont nagyon nehezen távolítja el a sminket (a vízálló szempillaspirált meg sem mozdítja). Elhasználom, de soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

drebeka

2018. december 2.

Abszolút az örök kedvenc. Nagyon megéri az árát. Odaérintem az arcomhoz, még dörzsölni sem kell, eltávolítja akár a vízálló sminket is. Nem irritál, nem hagy maga után kellemetlen érzetet az arcon. Ha véletlenül nem zárom le tökéletesen a csomagot, akkor sem szárad ki. Mindig ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

laszloenci

2018. július 30.

Ennyi pénzért egyszerűen csoda! A kedvcenc sminkeltávolító kendőm, a vízálló szemsminkkel azért meggyűlik a baja, de az alapot és a nem vízálló spirált remekül leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

lexyweaver

2018. július 17.

Utazáshoz nagyon praktikus, viszont azzal számolni kell, hogy nem feltétlenül szedi le tökéletesen a sminket (pl. az alapozót). Ha van micellás vizetek, vagy ami jobban tisztít, nem árt, ha azt is használjátok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.