Cien

Ár:   199   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzAgika08, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   199
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

Tísztító kézgél, mely a kézen található baktériumok 99,9%-át elpusztítja.

Briginam

2018. március 28.

Nagyon durvan szarit es nagyon alkoholos illatu de azt hiszem, ez normalis mivel magas alkoholtartalma van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

SzAgika08

2016. június 28.

Anyukámtól kaptam. Nem volt még ilyen fertőtlenítőm, de már terveztem venni egyet csak én a Baleásat szemeltem ki. Összeségében, megvagyok vele elégedve,nagyon jó az ára,praktikus kis kiszerelésű táskába is tökéletes és jól is záródik így nem kell tartani attól, hogy kiömlik. A kezemet nagyon minimálisan szárítja,de ezt a napi krémezéssel ki lehet küszöbölni. Jó a tisztító hatása, az illata se rossz. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, szerintem még kipróbálom a Baleásat aztán döntök, de hacsak nem lesz valami fantasztikus benne maradok ennél mert az ára is sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak