Cien

Ár:   390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órán át véd az izzadás ellen, nem hagy fehér nyomot a ruhán. Alkoholmentes.

ponilopopolopo

2019. május 18.

Nekem nagyon bejött, teszi a dolgát, friss illata van. Emellé olcsó is. Sajnos izzadok mellette, de legalább nem büdi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Effi

2019. március 6.

Tényleg nem hagy fehér foltot, viszont, hogy ne legyen már minden szép és jó, kb. két óra után döglöttmacska szagom van. Igen, izzadós vagyok, de büdös soha nem szoktam lenni más dezodorok használatakor. Wc illatosító lesz belőle, mert az illata azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Yubiri

2017. szeptember 6.

Maximális pontot nem adok, mivel volt már ennél jobb illatú dezodorom is és nekem a ruhán/nyáron ujjatlan trikó viselése esetén a bőrön/a padlóra lehullva a padlón is nyomot hagy.
Volt már ennél kellemesebb illatú dezodorom is, de abszolút nincs rossz vagy kellemetlen illata, kellőképpen erős, egész nap érezni, de nem zavaró.
Valóban gátolja az izzadást, sok "márkásabb" dezodort simán lepipál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Valóban gátolja az izzadást, sok "márkásabb" dezodort simán lepipál!

boszia

2015. augusztus 28.

Olyan helyen voltam ahol Lidlben tudtam vásárolni, és épp elfogyott a deom, hát ez egy nagyon kellemes meglepetés, árban, illatban, tartósságban is teljesen rendben.újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Gladys

2015. augusztus 20.

Egész nap érezni az illatát, ami nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Egész nap érezni az illatát, ami nagyon kellemes.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.