Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan ibolya illattal és ápoló összetétellel.

pcksz

2018. március 27.

Egy impulzusvásárlás eredményeképp lett ez a kézmosószappanunk itthon, az illata nagyon megtetszett, igazi friss ibolyaillat. Nagyjából ez minden jó, amit mondhatok róla, rettenetesen kiszárította a kézfejemet, konkrétan sebes lett tőle, úgyhogy most nem győzöm krémezni a romokat. Csak az illata miatt két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.