Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cmiles, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

memyselfandi

2019. november 2.

Nevetségesen olcsó a többi hajhabhoz képest és szuper, hogy nem látszik semmi maradvány a hajon, akkor sem, ha kicsit túltolja az ember. Tényleg nem ragad, nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

vkata96

2019. január 9.

Nekem is az új verzió van meg. Eddig talán ez a legjobb hajhab, amit próbáltam. Nem tapasztja össze az egyébként kevés és vékony szálú hajamat, akkor se, ha kicsit megszaladok a mennyiséggel. Szép tartást is ad, ami nekem sajnos nem annyira tartós, de ez a hajam minőségéből adódik, amit várok tőle, azt maximálisan hozza, más hajhab se teszi napokig dússá a hajam. Az ára is nagyon kedvező, így mindent összevetve, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Csirip74

2016. november 13.

Az új fehér-zöld flakonost vettem már másodszor. Ez az eddigi legjobb hajhabom. nem ragad, nem szárítja ki a hajam és kiadós a mennyisége. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

ALettah

2016. március 4.

Az én hajam az, ami a fodrászokat az őrületbe kergeti: sunyi és alattomos, szögenyes, vékonyszálú de rengeteg van belőle, és semmi szín alatt nem akar úgy állni, ahogy azt kellene. Ezért bármilyen alkalomra, amikor nem szeretnék úgy kinézni, mint egy szénaboglya vihar után, szükségem van egy minimális mennyiségű hajhabra vagy lakkra, ami megakadályozza, hogy a kis szálak szerteszét repdessenek. Ha meg nagyritkán frizurát szeretnék csinálni, akkor komoly mennyiség kell a fenti termékekből, hogy valahogy álljon és ne csússzon szét. Ez a sima kis Lidl-es hab pedig szuperül megbírkózik a feladattal, erős, tartós, nem ragacsos, nem veszi el a haj fényét. Ár-érték arányban abszolút nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Mildi

2016. február 12.

Olcsó és egész jó. Valóban megemeli a hajtömeget, rugalmassá teszi a hajat, és nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. december 27.

A száz százalékos hajhab. Nagyon olcsó és nagyon jó. Tényleg dúsít, tartást ad a hajnak, és nem ragad, nem büdös, nincs benne semmi, amit negatívumként említhetnék. A vékony szálú hajammal ilyet nem tudnak a tízszer ennyibe kerülő hajhabok sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 27.

Rony

2014. augusztus 13.

Nagyon imádom a Cien termékeket, ezért nem volt kérdés, hogy ezt is beszerzem.
Egy jó hajvágás aranyat ér... ezt azért írom, mert hajvágás előtt hiába raktam dúsító habot a hajamra, a hajtömegem annyira lehúzta, hogy semmit sem ért.
Miután jól megszedte a fodrász a hajam, már teljesen más volt a helyzet, nagyon szépen megemeli a hajtövemet, jó tartása lesz tőle a hajamnak, sokkal dúsabbnak is tűnik.
Az illata olyan, mintha egy férfi borotvahab lenne, de szerencsére nem marad meg az illata a hajban.
A hajam nem lesz tőle ragacsos, se kemény.
349 Ft-ért meg ki az aki ne próbálná ki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Nagyon imádom a Cien termékeket, ezért nem volt kérdés, hogy ezt is beszerzem.
A hajam nem lesz tőle ragacsos, se kemény.
349 Ft-ért meg ki az aki ne próbálná ki?

roni07

2014. augusztus 1.

Megvettem a hajlakkot, így gondoltam kipróbálom a hajhabot is ebből a márkából. Hajmosás után, hetente 2xszoktam használni, mivel rövid a hajam így igen kevés kell belőle, sokáig elég lesz. Nem ragacsos, jó az illata, tartást is ad. Nekem bejött, biztos elhasználom a lakkal együtt, ennyi pénzért teljesen megéri. Ugyanúgy mint a lakknál is írtam, van jobb és drágább, de ennyi pénzért teszi amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.