Cien

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nejicica, Módosítva: 2012. július 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

Gyerekeknek kitalált 50 faktoros naptej, spriccelős adagolóval. Megvédi gyermekeinket, családunkat ugyanis felnőttek egyaránt használhatják.Kellemes illatú, kékeszöld színű naptejet tartalmaz.

Freegine77

2020. augusztus 9.

A vélemények alapján vettem meg, sajnos nekünk ennyire nem vált be, a gyerkőc (8 éves) orra és arca, valamint a válla és nyaka között iszonyatosan megégett, holott ott is bekentük természetesen. Mellkasán a kenés ellenére kijött a napallergiája. Még mindig az Uriage Bariésun Kid-et részesítem előnyben, sajnos sehol sem találom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

dundicat

2018. augusztus 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Tengerparti nyaraláson vettük, alapból valami drágábbat vettem, de nem engedték át a reptéren, így ezt dobtuk a kosárba gyorsan, mikor megérkeztünk. Páromnak nem tetszett, mondván ő nem gyerek, de megnyugtattam, hogy neki is jo lesz ez :). Tökéletesen véd, gyorsan beszívodik, es utána a víz se mossa le, nem kell folyton újrakenni. Az adagolásnak celszerűbb a tenyeredbe fújni, es úgy bekenni magad. Nekem ez lett a kedvencem, nagyon megeri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Klaucsii

2018. június 18.

Fiamnak ilyet használok viszonylag sűrű így tovább kell kenegetni mire a fehérség eltűnik. Ruhát viszont nem fogta meg és teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Nussh

2016. július 31.

Mindenkinek ajánlom. Én extra-fehér bőrű vagyok, a párom is hihetetlenül hamar leég, így erősebb védelmet kerestünk magunknak idén. Utolsó pillanatban döntöttünk emellett a naptej mellett, és nagyon jó választás volt! Egész napos strandolás során bőven elég volt 1x újrakenni, szuperjól védett minket. Sajnos a spriccelős adagoló kialakítása nem túl jó, használata során érdemes vigyázni és nem a kezelendő bőrfelületre célozni, hanem inkább a tenyerünkbe juttatni a terméket, mert hajlamos fröcskölni, ettől eltekintve meg vagyunk vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Soly77

2016. július 25.

Idén is megvettem amit szoktam a 5x ennyibe kerülő Lancestert is. Viszont semmi különbséget nem látok a két termék között, maximum annyit hogy az talán selymesebb és könnyebben eloszlatható és gyorsabban beszívódik. De emelett sem égett meg a család... Tejesen rendben van! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Vitaminok: Panthenol