Best of Beauty 2019

Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Szárazsampon a sugárzóan friss és tiszta hajért.

mrs.imperator

2019. június 14.

Imádom, sok spray állagú szárazsampont kipróbáltam már, színezettet és simát, eddig ezek a legjobbak! Az áruk töredéke a többinek! Egyszer találtam a polcon a Lidlben azóta is keresem és várom hátha lesz újra.... Kár hogy nem állandó termék :( mindkettő illatú termék tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

vikiz20

2019. június 12.

Mind a kettő illatut megvettem, nagyon jó kis szarazsamponok. Sőt sokkal jobbak mint a drágább társaik. De szintén kár hogy nem állandó a Lidl polcain.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

kulievy

2019. március 16.

Szuper szárazsampon! Eddig Batiste használatam de ez legalabb olyan jó és harmad áron. Megéri kiprobálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.