Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Szárazsampon a sugárzóan friss és tiszta hajért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Santorinilover

2024. május 25.

Nagyon jó... Baptiste dupe.
Teljesen jól működik...
Szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 25.

Nagyon jó... Baptiste dupe.
Teljesen jól működik...
Szeretem

Jelizz

2023. december 7.

Eleg eros az illata de engem nem zavar jo.
Sajnos nem a leghatékonyabb es nagyon szarit es osszeragasztja a hajam. Maradok az Isana/Balea szarasamponoknal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 7.

Eleg eros az illata de engem nem zavar jo.

Petravagyok

2023. október 18.

Hat ez hihetetlenül jó!! Tök véletlen akadt meg rajta a szemem a Lidl-ben. A legdrágább szárazsamponok szintjén van. Sötétbarna, azőkén balaya-s hajamra használom. Nagyon puha és friss lesz tőle a hajam. Mintha most mostam volna meg. És nem mattítja le a hajam! Napokig kihuzom vele a hajmosást, ha nincs rá időm, és nem érzem magam gázul, ha emberek közé megyek 😅 Nagyon jó termék, potom áron! Mostantól mindig ezt fogom venni! (Jelenleg 699.- azt hiszem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 18.

zsazsa

2023. március 15.

Kipróbáltam, de nem lett a kedvencem, számomra a felejthető kategória inkább. Nem rossz, de nem a legjobb hatását tekintve, de egy kellemes ár társul hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 15.

bmoni86

2022. november 29.

Nagyon jó, lazán felveszi a versenyt a drágább társaival. könnyen zsírosodó szőke hajam van. Nem nehezíti el a hajam nem ragacsos nem viszketek tőle, két nappal is ki tudom tolni vele a hajmosást.
Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 29.

Ajánlom!

barbikovacs

2022. március 12.

+2 nap legalább! Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

+2 nap legalább! Nagyon elégedett vagyok vele!

mrs.imperator

2019. június 14.

Imádom, sok spray állagú szárazsampont kipróbáltam már, színezettet és simát, eddig ezek a legjobbak! Az áruk töredéke a többinek! Egyszer találtam a polcon a Lidlben azóta is keresem és várom hátha lesz újra.... Kár hogy nem állandó termék :( mindkettő illatú termék tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

vikiz20

2019. június 12.

Mind a kettő illatut megvettem, nagyon jó kis szarazsamponok. Sőt sokkal jobbak mint a drágább társaik. De szintén kár hogy nem állandó a Lidl polcain.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

kulievy

2019. március 16.

Szuper szárazsampon! Eddig Batiste használatam de ez legalabb olyan jó és harmad áron. Megéri kiprobálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.