Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Felfrissülést hozó testpermet

kacibog83

2018. december 10.

Még a nyár végén vettem meg, de csak most kezdtem el használni. A hidratáló krém felvitele előtt permetezem az arcomra, így jobban el tudom oszlatni a krémet, amiből így kevesebb is elég, valamint a hidratáló jobban kifejti a hatását. Nincs összehasonlítási alapom, de biztos, hogy nem adnék ki ezer forintokat termálvíz spray-re, nekem az úri huncutságnak számít. Ez a spray jól porlaszt, nagyon finom permetet ad ki magából, illata nincs (szükségtelen is), tehát ha jövőre ismét kapható lesz nyár környékén, akkor újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

katalinmester13

2018. szeptember 28.

Oly nagyon szép, hogy nem lehet nem észre venni! Fél áras? Naná, hogy kell! Nem volt még ilyen fújkálós izém. De nagyon szépen elterveztem, hogy nagy melegben csak előkapom a táskámból, befújom magam, és hű de nagyon jó lesz. Na már most azt még otthon sem mertem kipróbálni, hogy mi történik ha kész sminkre fújok vele. Valahol útközben élesben meg pláne nem. De testre még jó lehet. Nächstes Problem: kis táskába nem fér, nagy táska meg már úgy is dög nehéz. Kizárt, hogy még ezt is cipeljem. Maradt otthon a polcon. Ott viszont nagyon jó helyen volt. Szépségesen, virágosan, kellemes színekkel. Krémezés előtt fújtam az arcomra. Nagyon jó volt erre. Illata nem volt, pedig a Tropical Summer elnevezés miatt reméltem valami trópusias frissességet. Ezek szerint inkább csak a trópusi hőségre utal ezzel. Első és utolsó fújkálósnak jó volt. Megtanította, hogy semmi szükség rá. Legalábbis ilyen formában. 1,5 dl víz porlasztva. Ez megoldható egy újratölthető pumpás flakonnal és egy jó minőségű ásványvízzel. Így nem marad hátra 1,5 dl-enként egy ilyen tartály. Köszönet, hogy ezt megtanította nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Meja

2018. július 16.

Eddig ha testpermetet használtam, akkor valamelyik Avon-osra esett a választásom. Azoknál egyikben sem csalódtam. Kellemes illat, friss érzés, jó ár. De sajnos ez a kis permetecske jó pár száz forintért olyan mintha sima vizet fújnék magamra. Így nem éri meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

redheadvrouw

2018. május 10.

Imadom! Hasznaltam mar Vichyt ami jo, de persze draga, Uriage-t ami sos izu volt brr. Balea, Isana a celnak megfeleltek, de szerintem ez jobban porlaszt. Mindig van az edzocuccomban egy flakonnal, hulyet kapok ha veletlenul otthon hagyom, mert ez megvaltas ha fel akar gyulladni a fejem:D De amugy is imadom ezeket nyaron fujkalni egesz testre. Must have

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Ramada86

2018. április 25.

Életmentő, egy meleg nyári nap a dugóba ha 100 fok van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Életmentő, egy meleg nyári nap a dugóba ha 100 fok van

atalanta

2018. április 20.

Gondoltam rá mostanában, hogy vennem kellene par flakon akciós termàlvizes sprayt!
Erre esett a választásom és nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Erre esett a választásom és nem bántam meg.

Celaena

2017. augusztus 25.

Én egy kicsit többet vártam tőle, legalább valami illatot, viszont így rá is jöttem, hogy számomra tök felesleges az ilyen jellegű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

casa17

2017. augusztus 13.

Kb. ingyen volt, edzés után,és egy 40 fokos napon megváltás használni 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Kb. ingyen volt, edzés után,és egy 40 fokos napon megváltás használni 😊

mujerconfused

2017. július 4.

Nagyon betáraztam belőle, olcsó és jó a szórófeje. Az irodában egy fülledt napon megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

csakaaa

2017. július 2.

Balea-s spay-t használtam eddig, megvettem ezt, kipróbáltam, visszamentem, vettem még kettőt (félek, hogy egyszeri alkalom volt, hogy árulják ez a lidl-ben). Szerintem sokkal finomabb szemcsékben fújja ki a vízet, mint a balea-s, az ára is megfelelő, sajnálnék kiadni másfél deci vízért+a palackért több ezer forintot. Sminkelés végén szoktam használni, illetve nagy melegben (ami mostanában nem ritka) napközben is, nagyon jól esik, felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.