Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzív hidratáló testvaj kókusz illattal

Alera

2018. július 13.

Az illata tűrhető, viszont a ragacsos utóhatása, főleg a kezeimen, eléggé zavaró. De meglehetősen olcsó és a csomagolása is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Kyry

2018. június 7.

Nagyon finom.illata van es nagyon kellemes hosszantartó az állaga. Ha jövőre is lesz mint nyári kiadás biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

SzySza

2018. április 26.

Egyszeruen imadom a dinnyes tarsaval egyutt! (a mangos nekem enyhe illatu, de a dinnyes es a kokuszos *.*) Sokkal jobb, mint az avonos testvajak, gazdasagosabbak, 400 ml. Az illata nagyon finom. A borom puha tole. Sajnos nyaranta neha kiuti a kezem egy kis ekcema. A specko kremek se apoltak ennyire szepen a kezem, mint ez! Sajnos meg sosem lattam a Lidliben, a napokban bukkantam ra, egybol be is taraztam 2-t. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.