Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzív hidratáló testvaj sárgadinnye illattal

bibike2000

2020. április 15.

Jó nagy adagot kapunk belőle, a tégelye is nagyon jó, főleg a csat miatt. Kár hogy üvegből van, ha leejtem, eltörik. Finom az illata, teszi a dolgát. Több figyelmet igényelne, sok drogériás kence meg sem közelíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

TimyeK

2019. október 13.

Szeretem, mert jól hidratálja és táplálja a bőröm, de az illata bőrön idegesítően édessé válik, egyáltalán nem dinnye illatú. Egyébként gyorsan beszívódik és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Egi

2019. április 4.

Nagyon jó illata van, beszívódik, de mégsem hidratál eléggé. Nagy melegben nem lehet felkenni, mert úgy fullasztó. Talán nyáron néha vizes bőrre, télen nem vágyom erre az illatra, és nem is hidratált eléggé. Összességében nem rossz, de csak alkalmanként használnám, főleg illata miatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

DFI

2018. július 22.

Testre jó, kézre jó, viszont a vastag szálú hajammal mosás szárítás formázás közben/után csodát tesz, puha kezelhető lesz tőle. Olcsó és az illata sem olyan erős, nem zavaró. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Mesike91

2018. június 20.

Megszagolom és a mennyekben járok, felkenem és már nem olyan illatú, eltűnik. Állaga jó, de hogy fog ez elfogyni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

SzySza

2018. április 26.

Egyszeruen imadom a kokuszos tarsaval egyutt! Sokkal jobb, mint az avonos testvajak, gazdasagosabbak, 400 ml. Az illata nagyon finom. A borom puha tole. Sajnos nyaranta neha kiuti a kezem egy kis ekcema. A specko kremek se apoltak ennyire szepen a kezem, mint ez! Sajnos meg sosem lattam a Lidliben, a napokban bukkantam ra, egybol be is taraztam 2-t. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

bloggerina1114

2018. április 22.

Egyik kedvenc termékem, tavaly nagymamámnak vettünk egyet születésnapjára, nem tagadom majdnem elvettem tőle. Sokszor használtam is mikor nála voltam, de ma találtam a Lidl-ben, újra kapható. Az illata fenomenális, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad. Must have nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Takaro

2017. május 30.

Olyan illata van, mint a dinnyes Orbitnak. Ahhoz kepest, hogy testvaj, annyira nem ragad, meg ejszakara is meg lehet vele probalkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.