Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Nyári limitált kiadás

Krémes tusfürdő ananász illattal.

Zsókus

2018. július 12.

Ez a tusfürdő nem nagyon jött be nekem. Nagyon folyékony, nem tartós az illata(ami nem rossz), szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Yeliz

2018. május 14.

Most vacillálok a csillagok számát illetően, mert egy hete használom nagyjából és az utóbbi két napban észrevettem, hogy nagyon száraz a bőröm.
Nem mernék megesküdni, hogy ettől, de semmi más új terméket nem használok (csak ennek a dinnyés változatát). Ettől függetlenül nagyon jó az illata, jól habzik és ár-érték arányban nagyon jó, sok van az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Jenniii92

2018. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, igazi nyári, trópusi, ananászos csoda. Tökéletesen felfrissít egy meleg, fárasztó nap után, jól habzik, nem szárít, viszont fürdés után nem sokáig érezni az illatát. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.