Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Regeneráló formula értékes olajgyöngyökkel a sima és puha tapintású bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lory

2018. március 14.

Éreztem már jobb trópusi illatot is,mint ami ennek a tusfürdőnek van de egynek elmegy :) A csomagolása tetszik és ezt a fajta pattintós adagolós megoldást is szeretem ami a flakonjának van.Nem szárít,tisztít,teszi a dolgát viszont lehetne benne több olajgyöngy is.Na mindegy,mert kipróbáltam,elhasználtam,nem bántam meg de sírva sem fakadok,hogy limitált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Brunooka

2017. október 2.

A nyári kiárusítás végén a kék változatot kerestem, de már csak ez volt a polcokon. Nagyon nem tetszik az illata, nem tudom hogy fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

tzsofiaa

2017. május 26.

Finoman tisztít és ápol, mennyei illattal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Finoman tisztít és ápol, mennyei illattal