Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 7.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

Olív

2015. május 4.

Nagyon megbántam, hogy megvettem, silány minőségű cucc. Minden egyes borotválkozás után valahol elvágtam magam, pedig másik pengékkel ez nem, vagy ritkán fordult elő. Iszonyú gyorsan kopik a pengéje, pénzkidobás volt az egész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

Anheszenamon

2015. március 2.

Nagyon örültem, hogy jó áron ilyen sok penge járt hozzá, de nekem sem vált be sajnos. Nagyon gyorsan kopnak a pengék, ráadásul nyúzza a bőrömet is. Egy-két használat után már le sem szedi normálisan a szőrt. Egyáltalán nem jött be, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

koxy001

2015. január 26.

Fogjuk rá jó, de nem valami hosszú az élettartama egy pengének, ezt próbálták minőség helyett mennyiséggel pótolni. Társítani szoktam hozzá borotvahabot, így lényegesen jobb az eredmény. Egyébként használtam a férfi változatot is ami lényegesen jobb volt, de sajnos mostanában csak a női változattal találkozom. Összegezve nem tartozik a legrosszabb borotvás élményeim közé ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

illusia

2014. december 9.

Fura, mert egy ideig jó volt, de az utóbbi időben már nem szedte le normálisan a szőrömet és a bőrömet is karcolta mindig, ezért váltottam egy jobb fajtára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

MikesneBetti

2014. október 13.

Nagyon kis csini és hatalmas ötlet, hogy egyszerre tartós is meg eldobható is. Csak egy a baj vele: egy darab szőrszálat nem szed le sehonnan a testemről. Először azt gondoltam, biztos rossz az az egy, így kicseréltem. Ezt végigcsináltam 4x, de semmi változás. Semmire nem jó sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

AnnaPanka

2014. szeptember 15.

Furcsa látnom, hogy ennyi mindenkinek bejött... Nekem egyáltalán nem, szerintem nem jó minőségűek. Nekem a szőrt alig tudta leszedni, a bőrömet meg eléggé megviselte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

PAncsi79

2014. szeptember 10.

Eldobható borotvához képest egész jó minőségű, sokáig kitart a képen látható csomag. Más eldobható borotvákhoz képest pedig sokkal kevésbé veszélyes a hajlatokra, nem tudom könnyedén megvágni magam.
A kis fehér pöcök az enyémről is leesett, de anélkül is le lehet cserélni a fejeket, így annyira nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

sdm

2014. szeptember 9.

Teljesen megvagyok vele elégedve. Nekem bevált. Szerintem szupi, hogy ennyi pótfej van hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

lavender

2014. augusztus 3.

Úgy kb. három hónapja vettem, de még a pótfejek nagy része megvan. Eldobható borotvához képest sokáig bírja egy fej, viszont oda kell figyelni, mert könnyen megvághatod magad vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

rebus

2014. július 1.

nekem bevált, gazdaságos és az ára ellenére egyáltalán nem gagyi :) nem sértette fel a bőröm, a fejet is könnyű cserélni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract