Cindy Crawford

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: frézia, barack, szegfűszeg, liliom

Bonnieoo7

2021. október 14.

Ezt nagyon szerettem, azon kevesek közé tartozott, amit teljesen elhasználtam, de ebben közrejátszott a kis kiszerelés ténye is. Virágillat, amit túladagoltam és húztam magam után a csíkot vele, bevallom már-már bántóan a környezetem számára. Ettől függetlenül jó érzéssel gondolok rá, rég volt, bő 15 évvel ezelőtt, hogy volt ilyen illatom is. Friss volt és tiszta, tipikusan az a fajta illat, ami nem túl nagy durranás, de azért jó, szívesen használnám újra.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

S.K

2019. április 7.

De szerettem ifjonc koromban! 😃 Megfizethető volt és annyira magaménak éreztem! 😃 Micsoda szép, gondtalan élet volt még az! Ha lehetne kapni, nosztalgiából biztosan vennék egy kis üveggel. ☺ Jár az 5* ennek az illatnak és annak az életnek! 😙

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

bobherceg80

2016. június 17.

A legcsodásabb virágos-gyümölcsös illat! Hónapok óta több nagyon márkás,nagyon drága és népszerű illat parfümmintáját tesztelem,mert keresem az illatomat,de eddig még semmelyik nem ér fel a Cindy Crawford Joyful-ig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Lin

2016. február 17.

Fiatalkorom meghatározó illata volt, nekem átmenet volt az olcsóbb dezodorok és az igazi parfümök között. Akkoriban számomra ő volt a 'kedvenc', elérhető áron, mennyire szerettem, 3-4 üveggel elhasználtam belőle. Fura, hogy csak ilyen kevesen írtak véleményt róla..... Senki sem emlékszik már rá? Horror áron most is megszerezhető, de már más jellegű, testesebb illatokat szeretek. Egy régi üres üvegem még van, néha megszaglászom. Most is ezt tettem... Hát persze, hogy 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Popet

2014. szeptember 14.

Főiskolás éveim csodája...a zúzós vizsgák után mindig ezzel az illattal karöltve ünnepeltem! Különleges, kissé fanyar, citrusos illatvilág jellemzi! Az embereket eléggé megosztja, de nekem egyik nagy szerelem illatom! Nagy hiba kivonni a forgalomból!!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

lapiskat

2014. május 4.

Az egyik kedvenc illatom, nagyon tartós, citrusos...még évekkel ezelőtt vettem és csak nagyon ritkán fújok belőle manapság magamra, de már sajnos így is lassan kifogy...jó lenne, ha újra lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

babyface

2012. október 1.

nekem ő volt a középső lépcső, az átmenet a gyerekkori "parfümök" és a felnőtté válás nagy illatai között. gyerekkorom óta imádom cindy crawfordot (a tornakazijával és a szépségfoltjával együtt) emlékszem elég miniatűr kiszerelését birtokoltam csak sajnos mégsem aratott nálam akkora sikert. a illatára alig-alig emlékszem, de arra igen hogy elég alkoholos volt és hogy alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Roxanne

2012. október 1.

Az első igazi, "én vagyok" parfümöm volt annak idején.
2 nagy üveg biztos elment belőle.
Ha akartam virágos volt, ha akartam gyümölcsös. A nap előrehaladtával újabb oldalait mutatta meg. Másoknak is. Volt, aki dinnyét vizionált bele, míg én a barackon ámuldoztam.
Nagyon szerettem, hogy amint magamra fújtam, csepegni kezdett a szerotonin az agyamba. Magyarul, nem csak nevében volt "joyful".
Egy dolog: nem jött ki jól a cigarettafüsttel. Szó szerint hánytató elegyet alkottak.

Azért kár, hogy már nem kapni. Annyi szép emléket idézett fel. Szívesen beleszippantanék újra. Dacára annak, hogy manapság már jóval testesebb illatokért rajongok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Az első igazi, "én vagyok" parfümöm volt annak idején.
2 nagy üveg biztos elment belőle.