Cinecitta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yza, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Behunyt szem mellett 20 cm távolságból fújjuk be az arcot, és hagyjuk megszáradni. Vékony filmréteget képez az arcon, nem irritál.

Ajánlott: versenytáncosoknak, mennyasszonyi sminkekhez, tartós sminkhatáshoz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yza

2014. február 13.

Hosszas keresgélés után e mellett döntöttem, tavaly nyáron rendeltem meg. Van egy erős, hajlakkra emlékeztető illata, de száradáskor elillan. Miután elkészítem a sminket, fentről lefelé irányuló mozdulattal befújom vele az arcom csukott szemmel. Fontos! Határozottan, de ne erősen csukjuk be a szemünket, különben leáztatja a szempillaspirált! Majd várok, amíg megszárad. A lehúzós maszkhoz hasonló feszülő-összehúzó érzést tapasztalom, kb. 2-3 percig. Aztán óvatosan megtapogatom az arcom. Amikor kialakul a sima, filmszerű réteg, kinyitom a szemem. Kipróbáltam napközben 40 fokban, és buliban is. Mind az alapozó, mind a szemhéjfesték-ceruza-tus a helyén marad, nem kenődik, nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.