Claire Fontaine

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. október 12.

Kategória:   Hajformázók

Fruzsi

2016. november 5.

Én is fodrásznál láttam először ilyen habot. Megvettem és nagyon bevált. Tökéletes és tartós frizurát tudok készíteni vele. Az illata tényleg elég furcsa, a szokásos fodrászillatot vártam, ehhez képest még csak kellemesnek se mondanám az illatát, de nem igazán érződik a hajon. A hatása mindenért kárpótol, nagyon jól néz ki vele a vékonyszálú, rövid hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

cslb

2013. augusztus 30.

A fodrászom ilyen hajhabot használ.. ő remek munkát készít vele :) Én is megvettem ezt meg a hajlakkját is.. A hajlakkot imádom, a habnak az illatával nem vagyok megelégedve, de együtt használva őket csodát művelnek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.